השקעה בנדל"ן בפורטוגל 'מרחוק' - מבלי לטוס

עודכן ב: 22 אוג 2020

משקיעים רבים ממתינים בדריכות לפתיחת הגבולות בין המדינות ולחידוש הטיסות הבינלאומיות על מנת לטוס לארץ היעד ולבחון את האפשרויות להשקעת הנדל"ן המועדפת עליהם באמצעות ביקור במספר נכסים שמתאימים, פגישה עם הגורמים המקומיים הרלוונטיים ועוד.

מצד שני- דווקא בימים אלה, שלאחר היציאה מהסגר בעקבות הקורונה צצות הזדמנויות רכישה אטרקטיביות שלמשקיע הזריז יגלמו תשואה עודפת והשבחה כבר בקנייה.

בעקבות זאת ועל מנת לענות לצורך של משקיעים רבים יצרנו עבורם מנגנון נוח לביצוע הרכישה מרחוק, תוך שהם נשארים בשליטה מלאה על התהליך:

א. איתור נכסים רלוונטים בהתאם לתקציב ומטרת ההשקעה

לאחר שהוגדר התקציב ואופי ההשקעה, אנו מאתרים עבור המשקיע נכסים מתאימים, מבקרים בנכס, מצלמים, אוספים את כל הפרטים הרלוונטים, ומעבירים את המידע באופן דיגיטלי.

מאחר ומשקיעים רבים מחפשים בתקופה זו תשואה גבוהה אך בטוחה על הכסף, אנו מציעים נכסים נבחרים למכירה במסלול תשואה מובטחת של 6% לשנתיים.

ב. שמאות והערכת שווי של הנכס

במידה והמשקיע מעוניין בכך ניתן לבצע (בתשלום) שמאות בלתי תלויה לנכס על ידי שמאי מקצועי על מנת לבדוק את טיב וערך השוק של הנכס.

ג. ניתוח ריווחיות ופרמטרים של תשואה ורווח

נכסים שהמשקיע מוצא כמעניינים ינותחו על ידינו עבורו, כולל הכנת סימולציה של הכנסות הוצאות ותשואה על מנת לספק כלים תומכים בקבלת החלטת הרכישה.

ד. ליווי משפטי ופתיחת חשבון בנק מקומי

במסגרת התהליך שבנינו המשקיע חותם בארץ על ייפוי כוח מתאים עם עו"ד מקומי (בפורטוגל) ממשרד גדול ומוכר המתמחה בסוג זה של עסקאות, ועורך הדין פותח עבורו את חשבון הבנק המקומי (נפתח על שם המשקיע ומנוהל בלעדית על ידו- מרחוק, באינטרנט). הכסף עבור הרכישה מועבר על ידי המשקיע לחשבון הבנק שלו בפורטוגל, ונמצא בשליטתו המלאה.

ה. ליווי עד למפתח ושירותים שלאחר הרכישה

אנו מלווים את התהליך עבור המשקיע עד לחתימת שטר המכר, העברה הבעלות וקבלת המפתחות לנכס. במידה ויש צורך בשיפוץ אנו מנהלים עבור המשקיע את תהליך השיפוץ והעיצוב וכמובן מספקים שירותי ניהול לנכס בהשכרה.

הזדמנויות רכישה מעניינות אפשר לראות פה

וכמובן לפנות אלינו בכל שאלה בנוגע לרכישת נדל"ן מרחוק בפורטוגל.127 צפיות0 תגובות

Copyright © MOJO Concierge Properies, 2017. All rights reserved.

| עקבו אחרינו
  • Portugal real estate investment
  • Portugal real estate investment
| צרו קשר

info@mcpportugal.com

תל אביב: 972.586.080.566+

ליסבון: 351.962.624.187+

Praça da Alegria no. 6, Sala 15, 1250-004 Lisboa

אנו חברת השקעות וניהול נדל״ן המתמחה בפורטוגל ובפרט בליסבון וסביבותיה. 

המומחיות שלנו היא באיתור דירות ובניינים במרכז העיר, באזורי ביקוש, תוך מקסום תשואות בהשכרה לטווח קצר, וכן בהשקעות בפריפריה להשבחה ובהשכרה לטווח ארוך

הבהרה
אין בתוכן במסמך זה התחייבות של החברה להשגת תשואה כלשהי. על אף ש  Mojo Concierge Properties Porugal נוקטת באמצעים סבירים על-מנת לוודא כי המידע והנתונים המופיעים במסמך זה הינם נכונים, מבוססים ואמינים, אין היא מבטיחה את מידת דיוקו, שלמותו ועדכניותו של המידע וכן את מידת התאמתו לכל צורך שהוא. בהתאם, השימוש במידע שבדף זה הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ו Mojo Concierge Properties Portugal ) MCPP) ושותפיה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לכל נזק ו/או הפסד אשר עלולים להיגרם, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מהמידע המסופק.
*הוצאות תפעול ומיסוי חלים על הכנסה משכירות בפורטוגל ויש לקחת זאת בחשבון בעת רכישת נכס. ייתכנו שינויים שאינם תלויים ב MCPP ואלו עלולים להשפיע על התשואה.