Porto Historical Houses

מנוהל. מתוחזק. משווק. מניב.

ניהול הנכס שלך בפורטוגל

אנו מנהלים עשרות נכסים בפורטוגל ובין השירותים שלאחר הרכישה אנו מציעים ניהול השיפוץ (באם נדרש), 

עיצוב וריהוט הנכס כך שניתן להשכיר אותו בתשואה גבוהה יותר, וכמובן ניהול מקצועי של הנכס בכל ההיבטים, בין אם מדובר בהשכרה לטווח קצר (שוק תיירות האירוח) ובין אם בהשכרה רגילה (בחוזה השכרה לשנה ויותר).

מוג'ו נדל"ן פורטוגל היא חברה שפועלת כבר מספר שנים בפורטוגל ועוסקת בין השאר גם בניהול נכסים לאחר הרכישה עבור משקיעים בין אם רכשו נכס בליווי החברה ובין אם רכשו באופן עצמאי או אחר.

בניהולינו עשרות נכסים, לדוגמא:

The Princelings Getaway.jpg

דירת שני חדרים נסיכותית במרכז העיר

Porto Historical Houses

מה אומרים אורחים שהתארחו בדירות שאנו מנהלים?

"The short term market is something I am doing for a while, but the law around this and the language barrier in Portugal made me break my head. When I discovered Mojo I was bowled over that these young professionals turned out to be such experts in the sector! I highly recommend them!"

Isaac

מה אומרים עלינו בעלי דירות שאנו מנהלים את הנכס שלהם?

"שלום לכולם, למחפשים השקעה בטוחה בראש שקט בנדלן אני ממליץ בחום על צוות מוג׳ו, החל מחיפוש הנכס ועד למציאת הנכס המתאים. לא תרגישו שהנכס נמצא בפורטוגל,תמיד עונים על כל שאלה וגם מסייעים בשעת משבר במידת הצורך.
תודה רבה לכם Mojo !!!"

אורן

"אנו מקבלים את שרותי הניהול של החברה מזה פחות משנה. התרשמנו לטובה מהכנת הדירה להשכרה (ריהוט,תכולה וכו') וממנגנון פרסום הדירה והכנסת הדיירים לדירה. קיבלנו תגובות טובות מאד מדיירים לגבי אבזור הדירה וניהולה וכן  אנו מקבלים דיווחים מקוונים שוטפים לגבי הכנסות והוצאות

אבי

רכשתי דירה בליסבון פורטוגל באמצעות חברת מוג'ו.

הקשר עם הנציגים בארץ היה טוב. נפגשתי לא פעם והם הסבירו וענו בסבלנות לכל השאלות.

הנציגה שלהם ליוותה אותי ואת בני במשך מספר ימים בליסבון עד אשר מצאנו דירה לשביעות רצוננו, היא  הפגישה אותנו עם עורך דין ועזרו לנו לפתוח חשבון בנק.

עד היום ומזה כשנתיים הם מחזיקים ומתחזקים את הדירה.

במשך תקופה זאת הם נענו לכול השאלות והקשיים שהיו כרוכים בנושאים  של קשר עם הרשויות או עם הבנק וזאת גם מעבר לנדרש. היה צורך בשיפוץ הדירה שרכשנו . היו  אתגרים לא קלים בשיפוץ. הם עשו זאת באמצעות הצוות הקבוע שיש להם בפורטוגל. 

הם התנהלו במדיניות שהתאימה בין המחיר לבין דרישת השוק כך שאפשרה מיקסום הרווח. המחיר השתנה בהתאם לעונה. ברור שבתקופת הקורונה הכול נעצר ומוג'ו פנו אלינו ביוזמה של שינוי מדיניות ההשכרה כך שימשיך זרם ההכנסות באופן מותאם לתקופה.

אנו מאוד מרוצים מרמת השירות המקצועיות והאכפתיות.

יוסי

דוגמאות לדירות ששיפצנו, עיצבנו וריהטנו  עבור המשקיעים שלנו:

אחרי

לפני

Porto Historical Houses

מעניין? נשמח לספר לכם עוד

Copyright © MOJO Concierge Properies, 2017. All rights reserved.

| עקבו אחרינו
  • Portugal real estate investment
  • Portugal real estate investment
| צרו קשר

info@mcpportugal.com

תל אביב: 972.586.080.566+

ליסבון: 351.962.624.187+

Praça da Alegria no. 6, Sala 15, 1250-004 Lisboa

אנו חברת השקעות וניהול נדל״ן המתמחה בפורטוגל ובפרט בליסבון וסביבותיה. 

המומחיות שלנו היא באיתור דירות ובניינים במרכז העיר, באזורי ביקוש, תוך מקסום תשואות בהשכרה לטווח קצר, וכן בהשקעות בפריפריה להשבחה ובהשכרה לטווח ארוך

הבהרה
אין בתוכן במסמך זה התחייבות של החברה להשגת תשואה כלשהי. על אף ש  Mojo Concierge Properties Porugal נוקטת באמצעים סבירים על-מנת לוודא כי המידע והנתונים המופיעים במסמך זה הינם נכונים, מבוססים ואמינים, אין היא מבטיחה את מידת דיוקו, שלמותו ועדכניותו של המידע וכן את מידת התאמתו לכל צורך שהוא. בהתאם, השימוש במידע שבדף זה הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ו Mojo Concierge Properties Portugal ) MCPP) ושותפיה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לכל נזק ו/או הפסד אשר עלולים להיגרם, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מהמידע המסופק.
*הוצאות תפעול ומיסוי חלים על הכנסה משכירות בפורטוגל ויש לקחת זאת בחשבון בעת רכישת נכס. ייתכנו שינויים שאינם תלויים ב MCPP ואלו עלולים להשפיע על התשואה.