דירת 3 חד' לשיפוץ

€80,000

אלמדה

Almada

תיאור הנכס

דירת שלושה חדרים לשיפוץ במרכז אלמדה, בקווינטה דה אלגריה, קרוב לנמל 10 דקות מליסבון. הדירה נמצאת בבניין במצב טוב, בקומה רביעית (אחרונה) ללא מעלית ויש בה מרפסת קטנה שממנה נשקף נוף מהמם לנהר. בדירה דרוש שיפוץ כולל. מדובר בנכס שלאחר שיפוץ יניב תשואה מצויינת ונמצא באזור עם דרישה גבוהה להשכרה על ידי מקומיים.

פרטי הנכס

עלות: €80,000
שטח: 73 מ"ר
מחיר למ"ר: €1095

תוספות

קרוב לליסבון באזור צומח. מתחת למחיר השוק, ניתן להשכיר בכ-850 יורו לחודש לאחר שיפוץ.

מעניין?

נשמח לספר לכם עוד

נכסים חמים

דירת סטודיו

ליסבון

דירה לשיפוץ

ליסבון

דירה משופצת 3 חדרים

סיישל

Copyright © MOJO Concierge Properies, 2017. All rights reserved.

| עקבו אחרינו
  • Portugal real estate investment
  • Portugal real estate investment
| צרו קשר

info@mcpportugal.com

תל אביב: 972.586.080.566+

ליסבון: 351.962.624.187+

Praça da Alegria no. 6, Sala 15, 1250-004 Lisboa

אנו חברת השקעות וניהול נדל״ן המתמחה בפורטוגל ובפרט בליסבון וסביבותיה. 

המומחיות שלנו היא באיתור דירות ובניינים במרכז העיר, באזורי ביקוש, תוך מקסום תשואות בהשכרה לטווח קצר, וכן בהשקעות בפריפריה להשבחה ובהשכרה לטווח ארוך

הבהרה
אין בתוכן במסמך זה התחייבות של החברה להשגת תשואה כלשהי. על אף ש  Mojo Concierge Properties Porugal נוקטת באמצעים סבירים על-מנת לוודא כי המידע והנתונים המופיעים במסמך זה הינם נכונים, מבוססים ואמינים, אין היא מבטיחה את מידת דיוקו, שלמותו ועדכניותו של המידע וכן את מידת התאמתו לכל צורך שהוא. בהתאם, השימוש במידע שבדף זה הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ו Mojo Concierge Properties Portugal ) MCPP) ושותפיה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לכל נזק ו/או הפסד אשר עלולים להיגרם, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מהמידע המסופק.
*הוצאות תפעול ומיסוי חלים על הכנסה משכירות בפורטוגל ויש לקחת זאת בחשבון בעת רכישת נכס. ייתכנו שינויים שאינם תלויים ב MCPP ואלו עלולים להשפיע על התשואה.