עלייה במחירי השכירות בליסבון ובביקושים להשכרה למגורים

מחירי השכירות למגורים בליסבון עולים, ויחד עם עסקאות נדל"ן מצוינות שיש בשוק כרגע- התשואה למשקיעים עולה!


ראש ממשלת פורטוגל הודיע השבוע כי בשום מקרה המדינה לא תיכנס שוב לסגר, כיוון שמשפחות, תושבים והחברה כולה לא יוכלו לעמוד בזה שוב. הוא האיץ בשרי הממשלה למצוא פתרונות שיאפשרו את המשכיות הפעילות בפורטוגל בכל התחומים: בתי ספר, חברות, בתי עסק ומוסדות ציבור גם במצב של גל שני של הקורונה אם יהיה.

הודעה זו תורמת לתחושת היציבות העסקית ומעודדת חברות בינלאומיות לשקול את העברת המשרדים שלהן לפורטוגל כדי לשמור על ההמשכיות העסקית.

בנוסף, ברזילאים רבים שמהגרים לפורטוגל כדי לחיות ולעבוד שם וגם בריטים שמחפשם אופציה נעימה לחיים בתוך האיחוד האירופי תוך אפשרויות מגוונת לעבודה ומגורים גורמים בחודשים האחרונים לעליית הביקוש לדירות להשכרה לטווח ארוך בליסבון וסביבותיה וכתוצאה גם לעלייה במחירי השכירות.

הסטודנטים שיחזרו ללימודים באוקטובר צפויים להגדיל עוד יותר את הביקושים לדירות בשכ"ד חודשי בליסבון.

מצב זה בתוספת העובדה שאפשר עכשיו למצוא הזדמנויות השקעה טובות בליסבון גורם להשגת תשואה גבוהה יותר מהשכרה למגורים באזור ליסבון בהשוואה ל-2019 .

להמחשה- דירות של משקיעים בניהולנו הושכרו בחודשיים האחרונים במהירות שיא (תוך שבוע עד שבועיים) ובשכ"ד מצויין שנע בין 700 ל- 1400 אירו בחודש! דוגמאות כאן בתמונות המצורפות.


Copyright © MOJO Concierge Properies, 2017. All rights reserved.

| עקבו אחרינו
  • Portugal real estate investment
  • Portugal real estate investment
| צרו קשר

info@mcpportugal.com

תל אביב: 972.586.080.566+

ליסבון: 351.218.050.429+

Praça da Alegria no. 6, Sala 15, 1250-004 Lisboa

אנו חברת השקעות וניהול נדל״ן המתמחה בפורטוגל ובפרט בליסבון וסביבותיה. 

המומחיות שלנו היא באיתור דירות ובניינים במרכז העיר, באזורי ביקוש, תוך מקסום תשואות בהשכרה לטווח קצר, וכן בהשקעות בפריפריה להשבחה ובהשכרה לטווח ארוך

הבהרה
אין בתוכן במסמך זה התחייבות של החברה להשגת תשואה כלשהי. על אף ש  Mojo Concierge Properties Porugal נוקטת באמצעים סבירים על-מנת לוודא כי המידע והנתונים המופיעים במסמך זה הינם נכונים, מבוססים ואמינים, אין היא מבטיחה את מידת דיוקו, שלמותו ועדכניותו של המידע וכן את מידת התאמתו לכל צורך שהוא. בהתאם, השימוש במידע שבדף זה הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ו Mojo Concierge Properties Portugal ) MCPP) ושותפיה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לכל נזק ו/או הפסד אשר עלולים להיגרם, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מהמידע המסופק.
*הוצאות תפעול ומיסוי חלים על הכנסה משכירות בפורטוגל ויש לקחת זאת בחשבון בעת רכישת נכס. ייתכנו שינויים שאינם תלויים ב MCPP ואלו עלולים להשפיע על התשואה.