דירות יוקרה 3,4,5 חדרים

€645,000

פארו

Vilamoura, Faro

תיאור הנכס

קומפלקס יוקרתי של דירות למגורים הממוקם בלב וילמורה, קרוב למרינה. בוילאמורה חופים חוליים ככל שהעין רואה, מגרשי גולף בעלי שם בינלאומי, תשתיות ברמה גבוהה בתי ספר איכותיים ושירותי בריאות מצויינים. הבתים מודרניים, ממוסגרים בצמחייה טבעית ומציגים איזון מושלם בין החללים הפרטיים והמשותפים. הם בנויים מחומרים וגימורים איכותיים ששולבו בכדי להבטיח שכל בית יציע נוחות מרבית. לכל בית יש פטיו פנימי פרטי, הנגיש מחדר השינה והסלון.
קומפלקס מגורים זה מציע אפשרות ליהנות מאורח חיים אקסלוסיבי. לדיירים גישה לגנים מעוצבים ולשתי בריכות שחייה משותפות עם גישה נוחה למגוון השירותים והפנאי!
Vilamoura הוא אתר נופש באזור אלגרבה שבדרום פורטוגל. אזור זה ידוע במרינה הגדולה שלו, מגרשי גולף וקזינו, ובחוף וילמורה החולי. במוזיאון הארכיאולוגי Cerro da Vila יש הריסות וילה רומאית עתיקה עם בתי מרחץ ופסיפסים. צוקים אדומים מסמנים את קו חוף Falésia, המשתרע מערבה לכפר הדייגים Olhos de Água. וילמורה מתמזגת עם העיירה קוארטיירה, מדרום-מזרח, עם חופים נוספים.
בקומפלקס 41 דירות בשלב זה, T2, T3, T4 (דירות שלושה, ארבעה וחמישה חדרים) בגדלים של החל מ-170 מ"ר.

פרטי הנכס

עלות: החל מ-€645,000
שטח: החל מ-170 מ"ר
מחיר למ"ר: החל מ- €3794

תוספות

תאריך סיום מתוכנן לבנייה: ספטמבר 2020.

דירות שלושה חדרים החל מ- 645,000€
דירות ארבעה חדרים החל מ- 860,000€
דירות חמישה חדרים החל מ- 1,175,000€

מעניין?

נשמח לספר לכם עוד

נכסים חמים

דירת סטודיו

ליסבון

דירה לשיפוץ

ליסבון

דירה משופצת 3 חדרים

סיישל

Copyright © MOJO Concierge Properies, 2017. All rights reserved.

| עקבו אחרינו
  • Portugal real estate investment
  • Portugal real estate investment
| צרו קשר

info@mcpportugal.com

תל אביב: 972.586.080.566+

ליסבון: 351.962.624.187+

Praça da Alegria no. 6, Sala 15, 1250-004 Lisboa

אנו חברת השקעות וניהול נדל״ן המתמחה בפורטוגל ובפרט בליסבון וסביבותיה. 

המומחיות שלנו היא באיתור דירות ובניינים במרכז העיר, באזורי ביקוש, תוך מקסום תשואות בהשכרה לטווח קצר, וכן בהשקעות בפריפריה להשבחה ובהשכרה לטווח ארוך

הבהרה
אין בתוכן במסמך זה התחייבות של החברה להשגת תשואה כלשהי. על אף ש  Mojo Concierge Properties Porugal נוקטת באמצעים סבירים על-מנת לוודא כי המידע והנתונים המופיעים במסמך זה הינם נכונים, מבוססים ואמינים, אין היא מבטיחה את מידת דיוקו, שלמותו ועדכניותו של המידע וכן את מידת התאמתו לכל צורך שהוא. בהתאם, השימוש במידע שבדף זה הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ו Mojo Concierge Properties Portugal ) MCPP) ושותפיה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לכל נזק ו/או הפסד אשר עלולים להיגרם, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מהמידע המסופק.
*הוצאות תפעול ומיסוי חלים על הכנסה משכירות בפורטוגל ויש לקחת זאת בחשבון בעת רכישת נכס. ייתכנו שינויים שאינם תלויים ב MCPP ואלו עלולים להשפיע על התשואה.