דירות יוקרה 2,3,4,5 חדרים

€560,000

ליסבון

Picoas, Avenidas Novas

תיאור הנכס

פרוייקט תומס ריבריו, עם 8 קומות ו -28 דירות, T1 עד T4, במחירים שנעים בין 560,000 יורו ל -2,400,000 יורו, כולל בריכה פרטית במיתחם, הוא הבחירה עבור אלה שרוצים לחיות חיים קוסמופוליטיים ולהיות במרכז הכל!
הפרוייקט ממוקם במרכז ליסבון - בשכונת פיקואס, מקום מרכזי ביותר והאקס-ליבריס החדש ביותר עבור מי שרוצה לחוות את רוח העיר!
במאות ה- 19 וה -20, אדריכלות ואורבניות בליסבון, מונעות על ידי הופעתם של אדריכלים חדשים שהושפעו מהזרמים האמנותיים הבינלאומיים של אותה העת ומבלי להתעלם מהשפעות פורטוגזיות מקוריות, פיתחו רשת עירונית, ששילבה את הקיים בנוף, ותרמה לעליית Avenidas Novas הידועה.
שכונת פיקואס היא חלק בלתי נפרד מהנוף האורבני הזה, שומרת על זהותה המסורתית מחד ומסומנת על ידי המודרניות מאידך, כך שהיא מספרת את ההיסטוריה שלה צעד אחר צעד.
זהו פרוייקט המשלב עיצוב עכשווי וחדשני יחד עם המסורת וההיסטוריה של העיר עצמה, תוך כדי שמירה על קסם הטעם הטוב המאפיין אותה כל כך. עם חללים מרווחים ומלאי אור, הוא מאגד את כל התנאים ליצירה, חיים נעימים, ופרטיות, כולל שלווה והכל במרכז העיר!

פרטי הנכס

עלות: החל מ-€560,000
שטח: החל מ-70 מ"ר
מחיר למ"ר: €8000

תוספות

בריכה פרטית, ספא, מרכז העיר, דירות בגימור גבוה. מתאים לויזה זהב!

מעניין?

נשמח לספר לכם עוד

נכסים חמים

דירת סטודיו

ליסבון

דירה לשיפוץ

ליסבון

דירה משופצת 3 חדרים

סיישל

Copyright © MOJO Concierge Properies, 2017. All rights reserved.

| עקבו אחרינו
  • Portugal real estate investment
  • Portugal real estate investment
| צרו קשר

info@mcpportugal.com

תל אביב: 972.586.080.566+

ליסבון: 351.962.624.187+

Praça da Alegria no. 6, Sala 15, 1250-004 Lisboa

אנו חברת השקעות וניהול נדל״ן המתמחה בפורטוגל ובפרט בליסבון וסביבותיה. 

המומחיות שלנו היא באיתור דירות ובניינים במרכז העיר, באזורי ביקוש, תוך מקסום תשואות בהשכרה לטווח קצר, וכן בהשקעות בפריפריה להשבחה ובהשכרה לטווח ארוך

הבהרה
אין בתוכן במסמך זה התחייבות של החברה להשגת תשואה כלשהי. על אף ש  Mojo Concierge Properties Porugal נוקטת באמצעים סבירים על-מנת לוודא כי המידע והנתונים המופיעים במסמך זה הינם נכונים, מבוססים ואמינים, אין היא מבטיחה את מידת דיוקו, שלמותו ועדכניותו של המידע וכן את מידת התאמתו לכל צורך שהוא. בהתאם, השימוש במידע שבדף זה הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ו Mojo Concierge Properties Portugal ) MCPP) ושותפיה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לכל נזק ו/או הפסד אשר עלולים להיגרם, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מהמידע המסופק.
*הוצאות תפעול ומיסוי חלים על הכנסה משכירות בפורטוגל ויש לקחת זאת בחשבון בעת רכישת נכס. ייתכנו שינויים שאינם תלויים ב MCPP ואלו עלולים להשפיע על התשואה.