בית משופץ 5 חדרים

€374,900

אריסיירה

Ericeira

תיאור הנכס

בית 5 חדרים מדהים! בכפר מקסים במרחק 30 דקות מליסבון, ומאפשר איכות חיים ברמה גבוהה, קרוב לכביש המהיר ובנגישות גבוהה לאיזור. הבית נמצא במרחק של 3 דקות נסיעה מהחוף, ו- 15 דקות הליכה (על טיילת חוף הים) למרכז אריסיירה.
עם נוף לים (תארו לעצמכם לצפות בשקיעה מהנוחות שבסלון ובחדרי השינה שלכם, או בערסל שנמתח על אחת המרפסות הרבות שנמצאות בנכס), הבית הזה פשוט כל כך ייחודי!
הוא ממוקם בשני רחובות ללא מוצא (נהדר לילדים לרכיבה על אופניים וכו'), וכולל גן עצי פרי מקסים (עצי אפרסקים, אגסים, שסק, תאנה ולימון).
למעשה ניתן להפוך את המרתף לבית נפרד עם חדר שינה אחד, יהיה צורך להתקין מטבח אך כל הצנרת כבר שם.
למרתף כניסה נפרדת, מרחוב אחר ויש בו גם גינה עם מנגל.
Ericeira הוא כפר דייגים שיש בו גם תחרויות גלישה בינלאומיות כל ספטמבר. זהו יעד תיירותי פופולרי עם הרבה חופים חוליים יפים, בתי קפה, ברים, מסעדות, חנויות וכל השירותים. זהו מקום שקל להתאהב בו, וזאת עובדת בונוס, מעבר לעובדה שמדובר בהשקעה מצויינת ומדהימה בכל קנה מידה!

פרטי הנכס

עלות: €374,900
שטח: 262 מ"ר
מחיר למ"ר: €1431

תוספות

בית משופץ שתי קומות ומרתף, מטבח מאובזר, מרפסות, גינת עצי פרי, נוף לים.
הבית כרגע מושכר לשנתיים ב-1400 אירו לחודש.
** נכס מתאים לויזה זהב

מעניין?

נשמח לספר לכם עוד

נכסים חמים

דירת סטודיו

ליסבון

דירה לשיפוץ

ליסבון

דירה משופצת 3 חדרים

סיישל

Copyright © MOJO Concierge Properies, 2017. All rights reserved.

| עקבו אחרינו
  • Portugal real estate investment
  • Portugal real estate investment
| צרו קשר

info@mcpportugal.com

תל אביב: 972.586.080.566+

ליסבון: 351.962.624.187+

Praça da Alegria no. 6, Sala 15, 1250-004 Lisboa

אנו חברת השקעות וניהול נדל״ן המתמחה בפורטוגל ובפרט בליסבון וסביבותיה. 

המומחיות שלנו היא באיתור דירות ובניינים במרכז העיר, באזורי ביקוש, תוך מקסום תשואות בהשכרה לטווח קצר, וכן בהשקעות בפריפריה להשבחה ובהשכרה לטווח ארוך

הבהרה
אין בתוכן במסמך זה התחייבות של החברה להשגת תשואה כלשהי. על אף ש  Mojo Concierge Properties Porugal נוקטת באמצעים סבירים על-מנת לוודא כי המידע והנתונים המופיעים במסמך זה הינם נכונים, מבוססים ואמינים, אין היא מבטיחה את מידת דיוקו, שלמותו ועדכניותו של המידע וכן את מידת התאמתו לכל צורך שהוא. בהתאם, השימוש במידע שבדף זה הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ו Mojo Concierge Properties Portugal ) MCPP) ושותפיה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לכל נזק ו/או הפסד אשר עלולים להיגרם, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מהמידע המסופק.
*הוצאות תפעול ומיסוי חלים על הכנסה משכירות בפורטוגל ויש לקחת זאת בחשבון בעת רכישת נכס. ייתכנו שינויים שאינם תלויים ב MCPP ואלו עלולים להשפיע על התשואה.