דירת 4 חדרים+גינה

€299,000

ליסבון

Penha de Franca

תיאור הנכס

דירה משופצת, עם מטבח מאובזר, מתוכננת היטב, עם 3 חדרי שינה ושני חדרי אמבטיה, תריסים חשמליים וחצר פטיו גדולה (36 מ"ר) במיקום מרכזי בליסבון! השכונה שקטה, יפה וקרובה לכל הדברים הטובים שיש לליסבון להציע - בתי קפה, חנויות, ותחבורה ציבורית. באזור זה ניתן לקבל רישיון השכרה לטווח קצר - והוא היה אחד האזורים המתפתחים בתחום ההשכרה לטווח קצר בעיר טרם פרוץ הקורונה עקב הסמיכות לשכונות גראסה וארויוס.

פרטי הנכס

עלות: €299,000
שטח: 70 מ"ר + 36 מ"ר חצר
מחיר למ"ר: €2821

תוספות

לדירה חצר פטיו גדולה!
ניתן להשכיר ב1200 יורו לחודש

מעניין?

נשמח לספר לכם עוד

נכסים חמים

דירת סטודיו

ליסבון

דירה לשיפוץ

ליסבון

דירה משופצת 3 חדרים

סיישל

Copyright © MOJO Concierge Properies, 2017. All rights reserved.

| עקבו אחרינו
  • Portugal real estate investment
  • Portugal real estate investment
| צרו קשר

info@mcpportugal.com

תל אביב: 972.586.080.566+

ליסבון: 351.962.624.187+

Praça da Alegria no. 6, Sala 15, 1250-004 Lisboa

אנו חברת השקעות וניהול נדל״ן המתמחה בפורטוגל ובפרט בליסבון וסביבותיה. 

המומחיות שלנו היא באיתור דירות ובניינים במרכז העיר, באזורי ביקוש, תוך מקסום תשואות בהשכרה לטווח קצר, וכן בהשקעות בפריפריה להשבחה ובהשכרה לטווח ארוך

הבהרה
אין בתוכן במסמך זה התחייבות של החברה להשגת תשואה כלשהי. על אף ש  Mojo Concierge Properties Porugal נוקטת באמצעים סבירים על-מנת לוודא כי המידע והנתונים המופיעים במסמך זה הינם נכונים, מבוססים ואמינים, אין היא מבטיחה את מידת דיוקו, שלמותו ועדכניותו של המידע וכן את מידת התאמתו לכל צורך שהוא. בהתאם, השימוש במידע שבדף זה הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ו Mojo Concierge Properties Portugal ) MCPP) ושותפיה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לכל נזק ו/או הפסד אשר עלולים להיגרם, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מהמידע המסופק.
*הוצאות תפעול ומיסוי חלים על הכנסה משכירות בפורטוגל ויש לקחת זאת בחשבון בעת רכישת נכס. ייתכנו שינויים שאינם תלויים ב MCPP ואלו עלולים להשפיע על התשואה.