דירת 4 חדרים+חצר

€255,000

ליסבון

Graca

תיאור הנכס

דירת 4 חדרים במיקום מצויין קרוב למרכז שכונת גראסה, במרחק הליכה מאלפאמה, באזור עם תחבורה ציבורית מעולה, בסמיכות לתחנת הרכבת הבינלאומית סנטה אפולוניה ולגדת הנהר בו הנמל הישן יהפוך בקרוב לטיילת עץ נהדרת לרווחת התושבים והתיירים. הדירה מחולקת היטב ובאחד החדרים יש חדר ארונות בנוי- דבר שלא שכיל לראות בדירות בליסבון. דירה זו אידיאלית להשכרה לטווח ארוך ותושכר מהר מאוד ברגע שתצא לשוק.

פרטי הנכס

עלות: €255,000
שטח: 90 מ"ר
מחיר למ"ר: €2833

תוספות

דירה ששופצה תוך שימור האלמנטים המקוריים מעץ, עם חצר פטיו נהדרת! ניתן להשכיר את הדירה ב-1200 יורו לחודש

מעניין?

נשמח לספר לכם עוד

נכסים חמים

דירת סטודיו

ליסבון

דירה לשיפוץ

ליסבון

דירה משופצת 3 חדרים

סיישל

Copyright © MOJO Concierge Properies, 2017. All rights reserved.

| עקבו אחרינו
  • Portugal real estate investment
  • Portugal real estate investment
| צרו קשר

info@mcpportugal.com

תל אביב: 972.586.080.566+

ליסבון: 351.962.624.187+

Praça da Alegria no. 6, Sala 15, 1250-004 Lisboa

אנו חברת השקעות וניהול נדל״ן המתמחה בפורטוגל ובפרט בליסבון וסביבותיה. 

המומחיות שלנו היא באיתור דירות ובניינים במרכז העיר, באזורי ביקוש, תוך מקסום תשואות בהשכרה לטווח קצר, וכן בהשקעות בפריפריה להשבחה ובהשכרה לטווח ארוך

הבהרה
אין בתוכן במסמך זה התחייבות של החברה להשגת תשואה כלשהי. על אף ש  Mojo Concierge Properties Porugal נוקטת באמצעים סבירים על-מנת לוודא כי המידע והנתונים המופיעים במסמך זה הינם נכונים, מבוססים ואמינים, אין היא מבטיחה את מידת דיוקו, שלמותו ועדכניותו של המידע וכן את מידת התאמתו לכל צורך שהוא. בהתאם, השימוש במידע שבדף זה הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ו Mojo Concierge Properties Portugal ) MCPP) ושותפיה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לכל נזק ו/או הפסד אשר עלולים להיגרם, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מהמידע המסופק.
*הוצאות תפעול ומיסוי חלים על הכנסה משכירות בפורטוגל ויש לקחת זאת בחשבון בעת רכישת נכס. ייתכנו שינויים שאינם תלויים ב MCPP ואלו עלולים להשפיע על התשואה.