בית עם שטח אדמה

€65,000

טומאר

Olalhas

מפה עמוד נכסים

תיאור הנכס

בית מקסים עם שני חדרי שינה על שטח אדמה של חצי דונם, ברובע Olalhas בעיר Tomar.
לבית עליית גג עם כניסה נפרדת שיכולה לשמש כחדר נוסף או משרד.
לבית גראז' בגודל 30 מ"ר ומרתף בגודל 8 מ"ר.
הבית נמצא על שטח אדמה גדול המחולק למטע עצי פרי ולגן ירק, ובצד השני שטח גדול שאפשר להפוך לאזור פנאי מהמם. בנוסף יש מטע עצי זיתים גדול.
רובע Olalhas נתרם על ידי D. Afonso Henriques לטמפלרים בשנת 1159, כנסיית הקהילה, שהוקדשה ל- Nossa Senhora da Conceição, אספה והועשרה בפריטים אמנותיים רבים לאורך השנים. במאה ה -16 נקראה כנסייה זו Santa Maria da Piedade מכיוון שהיא הוקמה (1554) במקום בו נקראה כנסייה אחרת Santa Maria da Piedade, שנבנתה על ידי הטמפלרים.
זהו היפה והעשיר ביותר באזור הכפרי של Tomar.
4 ק"מ מערבית לנהר Zêzere ו -6.5 ק"מ דרומית לכפר Ferreira do Zêzere, שם יש שרידי המבצר, טירת Olalhas. טירה שנבנתה, בתקופת שלטונו של ד 'סאנצ'ו הראשון, על ידי ראש עיריית Tomar. ב Bairrada- יש סוללה ישנה ששימשה להתגוננות מפני הפלישות הצרפתיות, מכיוון שבנהר הזזרה היה מעבר ששימש את כוחותיו של נפוליאון.
Olalhas נמצאת 12 ק"מ מהעיר Tomar - עיר במרכז פורטוגל שהתפרסמה בזכות מנזר מסדר הצלוב בטומאר (Convento de Cristo) שהוכרז ב-1983 על ידי אונסק"ו, כאתר מורשת עולמית.
היא נמצאת במרכז פורטוגל, 116 קילומטרים צפונית לליסבון ו-172 קילומטרים דרומית לפורטו.

זוהי השקעה נפלאה למי שמחפש נכס זול שיאפשר מעבר וחיים בפורטוגל, קרוב לטבע, אבל עם גישה לעיר ולציוויליזציה (בעיר 50,000 תושבים).

פרטי הנכס

עלות: €65,000
שטח: 70 +520 מ"ר
מחיר למ"ר: €929

תוספות

מיקום מדהים. אפשר להשכיר בכ- 550 יורו לחודש

מעניין?

נשמח לספר לכם עוד

ההודעה שלחה בהצלחה! נחזור אליך בהקדם

נכסים חמים

שטח קרקע לפיתוח

מאפרה

Land

דירת שלושה חדרים

סיישל

t2

דירת שני חדרים

סיישל

t1