דירת שלושה חדרים

€250,000

לאגוס

Praia da Luz

תיאור הנכס

דירה יפהפיה משופצת כחדשה, בפריה דה לוז קרוב לעיר הראשית בלאגוס. דירה זו היא מציאה ביחס למחירי דירות כגון זו בלאגוס. בדירה שני חדרי שינה, ארונות בחדרים, מטבח מאובזר כולל כלי מטבח, וכן חנייה צמודה. הדירה מתאימה מאוד להשכרה של חצי שנה בשנה בחודשים מאי עד אוקטובר, בהם יש דרישה לשכירות קצרת טווח על בסיס יומי או חודשי. ניתן להשכיר עונתית בכ- 900 יורו בחודש, או במחיר ללילה של 150 יורו, בתפוסה שנתית ממוצעת של כ-55%.

פרטי הנכס

עלות: €250,000
שטח: 74 מ"ר
מחיר למ"ר בנוי: €3378

תוספות

מרפסת גדולה, בריכה מפנקת בבניין, מעלית, מיזוג אוויר

מעניין?

נשמח לספר לכם עוד

נכסים חמים

דירת סטודיו

ליסבון

דירה לשיפוץ

ליסבון

דירה משופצת 3 חדרים

סיישל

Copyright © MOJO Concierge Properies, 2017. All rights reserved.

| עקבו אחרינו
  • Portugal real estate investment
  • Portugal real estate investment
| צרו קשר

info@mcpportugal.com

תל אביב: 972.586.080.566+

ליסבון: 351.962.624.187+

Praça da Alegria no. 6, Sala 15, 1250-004 Lisboa

אנו חברת השקעות וניהול נדל״ן המתמחה בפורטוגל ובפרט בליסבון וסביבותיה. 

המומחיות שלנו היא באיתור דירות ובניינים במרכז העיר, באזורי ביקוש, תוך מקסום תשואות בהשכרה לטווח קצר, וכן בהשקעות בפריפריה להשבחה ובהשכרה לטווח ארוך

הבהרה
אין בתוכן במסמך זה התחייבות של החברה להשגת תשואה כלשהי. על אף ש  Mojo Concierge Properties Porugal נוקטת באמצעים סבירים על-מנת לוודא כי המידע והנתונים המופיעים במסמך זה הינם נכונים, מבוססים ואמינים, אין היא מבטיחה את מידת דיוקו, שלמותו ועדכניותו של המידע וכן את מידת התאמתו לכל צורך שהוא. בהתאם, השימוש במידע שבדף זה הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ו Mojo Concierge Properties Portugal ) MCPP) ושותפיה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לכל נזק ו/או הפסד אשר עלולים להיגרם, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מהמידע המסופק.
*הוצאות תפעול ומיסוי חלים על הכנסה משכירות בפורטוגל ויש לקחת זאת בחשבון בעת רכישת נכס. ייתכנו שינויים שאינם תלויים ב MCPP ואלו עלולים להשפיע על התשואה.