דירה משופצת 3 חדרים

€130,000

סיישל

Arrentela

תיאור הנכס

דירת שלושה חדרים גדולה בקומה ראשונה, משופצת לחלוטין כולל מטבח מאובזר במכשירי חשמל חדשים: מקרר בילט אין, מכונת כביסה, מדיח כלים, תנור כיריים וקולט אדים.
בדירה שני חדרי אמבטיה ושני חדרי שינה, והיא ממוקמת מצויין ברחוב שקט ללא מוצא, ובקירבה למסחר שירותים, תחבורה וכל מה שצריך.
הדירה במרחק 550 מ' ממרכז הקניות Rio Sul , 700 מ' מהסופרמרקט, 4 דקות נסיעה לתחנת הרכבת, ו-900 מ' בלבד מטיילת הנהר היפה הזרועה בתי קפה ומסעדות לאורכה.

קצת על איזור סיישל:
15 דקות במעבורת מליסבון, מעבר למפרץ סיישל ולנהר הטאג'ו נמצא אזור סיישל.
ערי דייגים מקסימות שמשתדרגות והופכות לחלק מהפרברים של ליסבון, בתי קפה טובים, מסעדות, ואפילו ארמון וגנים יפייפיים בבעלות משפחת וואסקו דה גמה הידועה.
שקיעות מטריפות, חופים, כולל חלק מהחופים הטובים ביותר באזור, וגם מיתחם האימונים של קבוצת הכדורגל בנפיקה ליסבון ומסלול הגולף שמהווים מוקד משיכה עבור תיירים ומקומיים כאחד.
זהו מיקום מצויין לשכור רכב ולצאת ממנו לטיולי כוכב בפורטוגל, כפי שמשפחות ומטיילים רבים עושים, במיוחד אלו שמבקרים פעם שנייה בפורטוגל. האזור נמצא בצמיחה מתמדת בשנים האחרונות.

פרטי הנכס

עלות: €130,000
שטח: 80 מ"ר
מחיר למ"ר: €1625

תוספות

דירה משופצת קומפלט, שני חדרי אמבטיה!
ניתן להשכיר בכ- 800 יורו בחודש

מעניין?

נשמח לספר לכם עוד

נכסים חמים

דירת סטודיו

ליסבון

דירה לשיפוץ

ליסבון

דירה משופצת 3 חדרים

סיישל

Copyright © MOJO Concierge Properies, 2017. All rights reserved.

| עקבו אחרינו
  • Portugal real estate investment
  • Portugal real estate investment
| צרו קשר

info@mcpportugal.com

תל אביב: 972.586.080.566+

ליסבון: 351.962.624.187+

Praça da Alegria no. 6, Sala 15, 1250-004 Lisboa

אנו חברת השקעות וניהול נדל״ן המתמחה בפורטוגל ובפרט בליסבון וסביבותיה. 

המומחיות שלנו היא באיתור דירות ובניינים במרכז העיר, באזורי ביקוש, תוך מקסום תשואות בהשכרה לטווח קצר, וכן בהשקעות בפריפריה להשבחה ובהשכרה לטווח ארוך

הבהרה
אין בתוכן במסמך זה התחייבות של החברה להשגת תשואה כלשהי. על אף ש  Mojo Concierge Properties Porugal נוקטת באמצעים סבירים על-מנת לוודא כי המידע והנתונים המופיעים במסמך זה הינם נכונים, מבוססים ואמינים, אין היא מבטיחה את מידת דיוקו, שלמותו ועדכניותו של המידע וכן את מידת התאמתו לכל צורך שהוא. בהתאם, השימוש במידע שבדף זה הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ו Mojo Concierge Properties Portugal ) MCPP) ושותפיה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לכל נזק ו/או הפסד אשר עלולים להיגרם, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מהמידע המסופק.
*הוצאות תפעול ומיסוי חלים על הכנסה משכירות בפורטוגל ויש לקחת זאת בחשבון בעת רכישת נכס. ייתכנו שינויים שאינם תלויים ב MCPP ואלו עלולים להשפיע על התשואה.