דופלקס שני חדרים

€145,000

ליסבון

Beato

תיאור הנכס

וילה קטנה הכוללת דירת דופלקס שני חדרים בביאטו, במיקום מצויין בסמוך לפרוייקט פיתוח מרכז החדשנות העסקית.
בקומת הקרקע: סלון מטבח ושירותי אורחים: 16 מ"ר
בקומה הראשונה- סוויטת שינה כולל חדר אמבטיה נוסף – 17 מ"ר, ומרפסת בגודל 14 מ"ר.
סה"כ שטח נטו: 47 מ"ר (בנוי 60 מ"ר)
במטבח קולט אדים, בדירה הכנה למזגן בשתי הקומות.
ניתן יהיה להשכיר את הדירה ב-900 יורו לחודש – תשואה של כ 7.5% .
זהו אזור בעל צפי התפתחות גבוה בין סנטה אפולוניה לפארק האומות, באזור מסעדות רבות, בתי קפה, חנויות, בתי מלון, תחבורה וכל השירותים הציבוריים.
ביאטו הוא אחד מהאזורים העתיקים ביותר בליסבון, בעבר מקום ה- Quintas e Palacetes , מקום בו ממוקם מנזר ביאטו הגדול אחד מהמונומנטים החשובים במורשת של ליסבון, כיום משמש כמקום לאירועי תרבות.

פרטי הנכס

עלות: €145,000
שטח: 47מ"ר
מחיר למ"ר: €3085

תוספות

אזור זה נמצא כרגע בפיתוח מאסיבי לצורך הכנה והתאמה לקבלת יותר מ -3,000 אנשים מרחבי העולם המגיעים כדי לייצר חדשנות – באזור מגוון רחב של שירותים, מסעדות, אזורי תרבות ופנאי. כאן, מטרים ספורים בלבד מהכניסה של החממה היצירתית בביאטו - Creative Hub Beato (HBC) ממוקם הנכס הזה - מוכן לכניסה מיידית. מדובר הזדמנות לרכוש נכס בהשקעה בטוחה באזור של רווח צפוי גבוה.

מעניין?

נשמח לספר לכם עוד

נכסים חמים

דירת סטודיו

ליסבון

דירה לשיפוץ

ליסבון

דירה משופצת 3 חדרים

סיישל

Copyright © MOJO Concierge Properies, 2017. All rights reserved.

| עקבו אחרינו
  • Portugal real estate investment
  • Portugal real estate investment
| צרו קשר

info@mcpportugal.com

תל אביב: 972.586.080.566+

ליסבון: 351.962.624.187+

Praça da Alegria no. 6, Sala 15, 1250-004 Lisboa

אנו חברת השקעות וניהול נדל״ן המתמחה בפורטוגל ובפרט בליסבון וסביבותיה. 

המומחיות שלנו היא באיתור דירות ובניינים במרכז העיר, באזורי ביקוש, תוך מקסום תשואות בהשכרה לטווח קצר, וכן בהשקעות בפריפריה להשבחה ובהשכרה לטווח ארוך

הבהרה
אין בתוכן במסמך זה התחייבות של החברה להשגת תשואה כלשהי. על אף ש  Mojo Concierge Properties Porugal נוקטת באמצעים סבירים על-מנת לוודא כי המידע והנתונים המופיעים במסמך זה הינם נכונים, מבוססים ואמינים, אין היא מבטיחה את מידת דיוקו, שלמותו ועדכניותו של המידע וכן את מידת התאמתו לכל צורך שהוא. בהתאם, השימוש במידע שבדף זה הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ו Mojo Concierge Properties Portugal ) MCPP) ושותפיה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לכל נזק ו/או הפסד אשר עלולים להיגרם, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מהמידע המסופק.
*הוצאות תפעול ומיסוי חלים על הכנסה משכירות בפורטוגל ויש לקחת זאת בחשבון בעת רכישת נכס. ייתכנו שינויים שאינם תלויים ב MCPP ואלו עלולים להשפיע על התשואה.