בית שתי קומות

€95,000

סיישל

Arrentela

תיאור הנכס

הזדמנות מצויינת להשקעה בנכס שהוא ממש על קו המים באזור סיישל\ ארנתלה. בית שתי קומות עם עליית גג, שממוקם ממש מול הטיילת ששופצה לא מזמן, ובמרחק קצר מבתי קפה נחמדים, בארים ומסעדות.
לבית יש עליית גג שכרגע משמשת כחדר ארונות, אבל בקלות אפשר להפוך אותה לחדר שינה נוסף.
היות והבית הסמוך גבוה יותר- ניתן גם להגיש בקשה להגביה את הגג במידה ומעוניינים בכך. (בדר"כ אין בעייה לעלות בגובה עד גובה הבניין הצמוד).
הבית ממוקם במרחק נסיעה קצר ממסוף המעבורת ומהרכבת לליסבון, והוא גם לא רחוק ממיתחם האימונים של קבוצת הכדורגל בנפיקה ליסבון.
לבית פוטנציאל גדול להיות מושכר בתשואה גבוהה בשוק ההשכרה לטווח קצר לתיירים עם החזרה לשיגרה לאחר הקורונה, כי המיקום שלו מרכזי ביותר, קרוב לליסבון, לחוף רחצה נחמד מאוד, ולמרינה העתידית שמתוכננת להיבנות באזור (המרינה של ליסבון כבר הגיעה לקצה הקיבולת, ומתוכננת מרינה חדשה בסיישל) עם כל השירותים ומקומות הבילוי שיקיפו אותה.

פרטי הנכס

עלות: €95,000
שטח: 65 מ"ר
מחיר למ"ר: €1461

תוספות

מיקום בקו ראשון מול הנהר!
ניתן להשכיר ב700 יורו לחודש בהשכרה רגילה. פוטנציאל מצויין להשכרה לטווח קצר בתשואה גבוהה יותר משמעותית.

מעניין?

נשמח לספר לכם עוד

נכסים חמים

דירת סטודיו

ליסבון

דירה לשיפוץ

ליסבון

דירה משופצת 3 חדרים

סיישל

Copyright © MOJO Concierge Properies, 2017. All rights reserved.

| עקבו אחרינו
  • Portugal real estate investment
  • Portugal real estate investment
| צרו קשר

info@mcpportugal.com

תל אביב: 972.586.080.566+

ליסבון: 351.962.624.187+

Praça da Alegria no. 6, Sala 15, 1250-004 Lisboa

אנו חברת השקעות וניהול נדל״ן המתמחה בפורטוגל ובפרט בליסבון וסביבותיה. 

המומחיות שלנו היא באיתור דירות ובניינים במרכז העיר, באזורי ביקוש, תוך מקסום תשואות בהשכרה לטווח קצר, וכן בהשקעות בפריפריה להשבחה ובהשכרה לטווח ארוך

הבהרה
אין בתוכן במסמך זה התחייבות של החברה להשגת תשואה כלשהי. על אף ש  Mojo Concierge Properties Porugal נוקטת באמצעים סבירים על-מנת לוודא כי המידע והנתונים המופיעים במסמך זה הינם נכונים, מבוססים ואמינים, אין היא מבטיחה את מידת דיוקו, שלמותו ועדכניותו של המידע וכן את מידת התאמתו לכל צורך שהוא. בהתאם, השימוש במידע שבדף זה הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ו Mojo Concierge Properties Portugal ) MCPP) ושותפיה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לכל נזק ו/או הפסד אשר עלולים להיגרם, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מהמידע המסופק.
*הוצאות תפעול ומיסוי חלים על הכנסה משכירות בפורטוגל ויש לקחת זאת בחשבון בעת רכישת נכס. ייתכנו שינויים שאינם תלויים ב MCPP ואלו עלולים להשפיע על התשואה.