דירת שני חדרים משופצת

€87,500

סיישל

Seixal

תיאור הנכס

דירת שני חדרים משופצת יפיפיה באזור מצויין בסיישל.
ממוקמת ליד תחנת הרכבת של בנפיקה מרכז עם גישה מצויינת לכבישים המהירים A2 ו- A33 .
בדירה נפלאה זו יש מטבח מצוייד עם כיריים חשמליות, תנור, קולט אדים, מיקרוגל, בוילר, רצפה צפה , תקרה מונמכת עם תאורה, ונוף נהדר להר ארבידה (Serra da Arrábida ).
בחדר השינה ארונות בילט אין, מקלחת מפנקת עם ראש מקלחת מסאז', מזווה, ומסגרות אלומיניום לבנות לחלונות עם ציפוי כפול ותריסים חשמליים. השיפוץ כלל טיפול וחידוש החשמל, האינסטלציה, ביוב, דלתות ועוד.
הערך המוסף של הדירה הוא בהחלט גם בזכות המיקום קרוב למסחר, שירותים, בתי ספר, גני ילדים, חדר כושר, דואר, בנקים וכל השירותים, וכמובן הקירבה לתחנת FLUVIAL בסיישל.

פרטי הנכס

עלות: €87,500
שטח: 56 מ"ר
מחיר למ"ר: €1562

תוספות

דירה משופצת כחדשה. ניתן להשכיר ב-500 יורו לחודש.

מעניין?

נשמח לספר לכם עוד

נכסים חמים

דירת שני חדרים משופצת

ליסבון

דירת סטודיו ענקית

פורטו

דירת סטודיו גדולה

פורטו

Copyright © MOJO Concierge Properies, 2017. All rights reserved.

| עקבו אחרינו
  • Portugal real estate investment
  • Portugal real estate investment
| צרו קשר

info@mcpportugal.com

תל אביב: 972.586.080.566+

ליסבון: 351.218.050.429+

Praça da Alegria no. 6, Sala 15, 1250-004 Lisboa

אנו חברת השקעות וניהול נדל״ן המתמחה בפורטוגל ובפרט בליסבון וסביבותיה. 

המומחיות שלנו היא באיתור דירות ובניינים במרכז העיר, באזורי ביקוש, תוך מקסום תשואות בהשכרה לטווח קצר, וכן בהשקעות בפריפריה להשבחה ובהשכרה לטווח ארוך

הבהרה
אין בתוכן במסמך זה התחייבות של החברה להשגת תשואה כלשהי. על אף ש  Mojo Concierge Properties Porugal נוקטת באמצעים סבירים על-מנת לוודא כי המידע והנתונים המופיעים במסמך זה הינם נכונים, מבוססים ואמינים, אין היא מבטיחה את מידת דיוקו, שלמותו ועדכניותו של המידע וכן את מידת התאמתו לכל צורך שהוא. בהתאם, השימוש במידע שבדף זה הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ו Mojo Concierge Properties Portugal ) MCPP) ושותפיה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לכל נזק ו/או הפסד אשר עלולים להיגרם, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מהמידע המסופק.
*הוצאות תפעול ומיסוי חלים על הכנסה משכירות בפורטוגל ויש לקחת זאת בחשבון בעת רכישת נכס. ייתכנו שינויים שאינם תלויים ב MCPP ואלו עלולים להשפיע על התשואה.