דירת שני חדרים

€110,000

ליסבון

Sao Vicente

תיאור הנכס

דירת שני חדרים במצב טוב באזור מצויין, ליד Feira de Ladra, באחת מהשכונות ההיסטוריות היפות ביותר של ליסבון, במרחק הליכה קצר לתחנת הרכבת / מטרו סנטה אפולוניה. בדירה רצפת אורן במצב שמור, ואחרי כמה תיקונים קוסמטיים קלים היא תוכל להיות השקעה מצויינת להשכרה. הבניין שופץ לפני כעשר שנים, כולל מערכת החשמל, ביוב, צנרת וחיזוקים. המיקום מצויין ליד הנהר וטשכונת אלפאמה. הערכת עלות לתיקונים קלים ועדכון המטבח- כ-3500 יורו.

פרטי הנכס

עלות: €110,000
שטח: 33מ"ר
מחיר למ"ר: €3333

תוספות

מיקום מדהים פוטנציאל תשואה מצויין. ניתן להשכיר ב-800 יורו בחודש.

מעניין?

נשמח לספר לכם עוד

נכסים חמים

דירת סטודיו

ליסבון

דירה לשיפוץ

ליסבון

דירה משופצת 3 חדרים

סיישל

Copyright © MOJO Concierge Properies, 2017. All rights reserved.

| עקבו אחרינו
  • Portugal real estate investment
  • Portugal real estate investment
| צרו קשר

info@mcpportugal.com

תל אביב: 972.586.080.566+

ליסבון: 351.962.624.187+

Praça da Alegria no. 6, Sala 15, 1250-004 Lisboa

אנו חברת השקעות וניהול נדל״ן המתמחה בפורטוגל ובפרט בליסבון וסביבותיה. 

המומחיות שלנו היא באיתור דירות ובניינים במרכז העיר, באזורי ביקוש, תוך מקסום תשואות בהשכרה לטווח קצר, וכן בהשקעות בפריפריה להשבחה ובהשכרה לטווח ארוך

הבהרה
אין בתוכן במסמך זה התחייבות של החברה להשגת תשואה כלשהי. על אף ש  Mojo Concierge Properties Porugal נוקטת באמצעים סבירים על-מנת לוודא כי המידע והנתונים המופיעים במסמך זה הינם נכונים, מבוססים ואמינים, אין היא מבטיחה את מידת דיוקו, שלמותו ועדכניותו של המידע וכן את מידת התאמתו לכל צורך שהוא. בהתאם, השימוש במידע שבדף זה הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ו Mojo Concierge Properties Portugal ) MCPP) ושותפיה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לכל נזק ו/או הפסד אשר עלולים להיגרם, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מהמידע המסופק.
*הוצאות תפעול ומיסוי חלים על הכנסה משכירות בפורטוגל ויש לקחת זאת בחשבון בעת רכישת נכס. ייתכנו שינויים שאינם תלויים ב MCPP ואלו עלולים להשפיע על התשואה.