דירה משופצת 2 חדרים

€99,000

ליסבון

Sao Vicente

תיאור הנכס

דירת שני חדרים זו משופצת ומרוהטת לחלוטין כולל מטבח מאובזר, מוכנה למגורים או להשכרה. היא נמצאת במרכז ליסבון אך מחוץ לאזור המוקפא ולכן ניתן לקבל עבורה רישיון להשכרה בשוק האירוח (השכרה לטווח קצר).
הדירה במיקום מצוין במרכז האזור ההיסטורי של ליסבון (ליד הפנתיאון, כנסיית סנט וינסנט ועוד), ליד סנטה קלרה ושוק הפשפשים (Feira da Ladra), הוא קרוב לכל מוקדי המסחר והשירותים ונגיש לכל סוגי התחבורה (אוטובוס, מטרו ורכבת).
במרחק של 400 מטרים מתחנת הרכבת הבינלאומית ומתחנת המטרו סנטה אפולוניה (Santa Apolónia) ובמרחק של 15 דק' הליכה מטרמינל הנהר של Terreiro do Paço, שם אפשר לשוט לגדה הדרומית של הטאגוס (Barreiro).
אין ספק שמדובר במציאה למשקיע הזריז!

פרטי הנכס

עלות: €99,000
שטח: 29 מ"ר
מחיר למ"ר: €3414

תוספות

הדירה מושכרת כיום בהשכרה לטווח קצר (לתיירים) בתפוסה של 80% במחיר ממוצע של 50 יורו ללילה.
ניתן להשכיר אותה לטווח ארוך ב-700 אירו לחודש, תשואה של 8.5%.
לסיור וידאו בדירה:
https://bit.ly/2PK72JC

מעניין?

נשמח לספר לכם עוד

נכסים חמים

דירת שני חדרים משופצת

ליסבון

דירת סטודיו ענקית

פורטו

דירת סטודיו גדולה

פורטו

Copyright © MOJO Concierge Properies, 2017. All rights reserved.

| עקבו אחרינו
  • Portugal real estate investment
  • Portugal real estate investment
| צרו קשר

info@mcpportugal.com

תל אביב: 972.586.080.566+

ליסבון: 351.218.050.429+

Praça da Alegria no. 6, Sala 15, 1250-004 Lisboa

אנו חברת השקעות וניהול נדל״ן המתמחה בפורטוגל ובפרט בליסבון וסביבותיה. 

המומחיות שלנו היא באיתור דירות ובניינים במרכז העיר, באזורי ביקוש, תוך מקסום תשואות בהשכרה לטווח קצר, וכן בהשקעות בפריפריה להשבחה ובהשכרה לטווח ארוך

הבהרה
אין בתוכן במסמך זה התחייבות של החברה להשגת תשואה כלשהי. על אף ש  Mojo Concierge Properties Porugal נוקטת באמצעים סבירים על-מנת לוודא כי המידע והנתונים המופיעים במסמך זה הינם נכונים, מבוססים ואמינים, אין היא מבטיחה את מידת דיוקו, שלמותו ועדכניותו של המידע וכן את מידת התאמתו לכל צורך שהוא. בהתאם, השימוש במידע שבדף זה הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ו Mojo Concierge Properties Portugal ) MCPP) ושותפיה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לכל נזק ו/או הפסד אשר עלולים להיגרם, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מהמידע המסופק.
*הוצאות תפעול ומיסוי חלים על הכנסה משכירות בפורטוגל ויש לקחת זאת בחשבון בעת רכישת נכס. ייתכנו שינויים שאינם תלויים ב MCPP ואלו עלולים להשפיע על התשואה.