דירת שני חדרים

€198,500

ליסבון

Santo Antonio

תיאור הנכס

דירה זו ששופצה לאחרונה ממוקמת בלב ליסבון. היא במרחק הליכה קצר מ- Avenida da Liberdade, תיאטרון טיבולי, חנויות רבות, בתי קפה, מסעדות, בתי חולים והמטרו.
הדירה מרוהטת קומפלט עם מטבח מצוייד ומאובזר כולל מכונת כביסה, מכונת קפה של נספרסו ומזגן נייד תוצרת Rowenta . לדירה תקרות נמוכות, כך שהיא פחות מתאימה לאנשים גבוהים מאוד.
ניתן להשכיר את הדירה בכ- 700 יורו בחודש בהשכרה רגילה, ובימים אלו דנים בעירייה על הקצאת מכסה מסויימת של רשיונות השכרה לטווח קצר באזור זה למרות שכרגע הוא מוקפא למתן רשיונות חדשים.

פרטי הנכס

עלות: €198,500
שטח: 20 מ"ר

תוספות

דירה משופצת ומרוהטת במרכז ליסבון. ייתכן ויהיה ניתן לקבל רישיון השכרה לטווח קצר.

מעניין?

נשמח לספר לכם עוד

נכסים חמים

דירת סטודיו

ליסבון

דירה לשיפוץ

ליסבון

דירה משופצת 3 חדרים

סיישל

Copyright © MOJO Concierge Properies, 2017. All rights reserved.

| עקבו אחרינו
  • Portugal real estate investment
  • Portugal real estate investment
| צרו קשר

info@mcpportugal.com

תל אביב: 972.586.080.566+

ליסבון: 351.962.624.187+

Praça da Alegria no. 6, Sala 15, 1250-004 Lisboa

אנו חברת השקעות וניהול נדל״ן המתמחה בפורטוגל ובפרט בליסבון וסביבותיה. 

המומחיות שלנו היא באיתור דירות ובניינים במרכז העיר, באזורי ביקוש, תוך מקסום תשואות בהשכרה לטווח קצר, וכן בהשקעות בפריפריה להשבחה ובהשכרה לטווח ארוך

הבהרה
אין בתוכן במסמך זה התחייבות של החברה להשגת תשואה כלשהי. על אף ש  Mojo Concierge Properties Porugal נוקטת באמצעים סבירים על-מנת לוודא כי המידע והנתונים המופיעים במסמך זה הינם נכונים, מבוססים ואמינים, אין היא מבטיחה את מידת דיוקו, שלמותו ועדכניותו של המידע וכן את מידת התאמתו לכל צורך שהוא. בהתאם, השימוש במידע שבדף זה הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ו Mojo Concierge Properties Portugal ) MCPP) ושותפיה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לכל נזק ו/או הפסד אשר עלולים להיגרם, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מהמידע המסופק.
*הוצאות תפעול ומיסוי חלים על הכנסה משכירות בפורטוגל ויש לקחת זאת בחשבון בעת רכישת נכס. ייתכנו שינויים שאינם תלויים ב MCPP ואלו עלולים להשפיע על התשואה.