דירת שני חדרים

€110,000

ליסבון

Santa Apolonia

תיאור הנכס

דירת שני חדרים במרכז ליסבון, ממש ליד תחנת הרכבת הבינלאומית סנטה אפולוניה, צמוד לשכונת אלפאמה המבוקשת, ל- Feira da Ladra הידוע, ולטיילת הנהר.
זהו אזור שכרגע לא ניתן לקבל בו רישיון להשכרה לטווח קצר אך מתקיימים דיונים בעיית ליסבון להקצות מכסות נוספות לרשיונות ההשכרה עקב הסבה של דירות רבות באזור להשכרה רגילה בעקבות הקורונה.
בדירה רצפת אורן, וכן מקרר, כיריים, קולט אדים ומערכת לחימום מים.
הדירה מוצעת במחיר נמוך ממחיר השוק, היא נמצאת בבניין ששופץ בעשור האחרון כולל מערכות האינסטלציה והחשמל, והיא במצב טוב. תידרש השקעה קטנה במטבח אבל אפשר להשכיר AS IS בהשכרה רגילה.

פרטי הנכס

עלות: €110,000
שטח: 33 מ"ר
מחיר למ"ר: €3333

תוספות

ניתן להשכיר בכ-750 יורו לחודש לאחר רענון קל

מעניין?

נשמח לספר לכם עוד

נכסים חמים

דירת סטודיו

ליסבון

דירה לשיפוץ

ליסבון

דירה משופצת 3 חדרים

סיישל

Copyright © MOJO Concierge Properies, 2017. All rights reserved.

| עקבו אחרינו
  • Portugal real estate investment
  • Portugal real estate investment
| צרו קשר

info@mcpportugal.com

תל אביב: 972.586.080.566+

ליסבון: 351.962.624.187+

Praça da Alegria no. 6, Sala 15, 1250-004 Lisboa

אנו חברת השקעות וניהול נדל״ן המתמחה בפורטוגל ובפרט בליסבון וסביבותיה. 

המומחיות שלנו היא באיתור דירות ובניינים במרכז העיר, באזורי ביקוש, תוך מקסום תשואות בהשכרה לטווח קצר, וכן בהשקעות בפריפריה להשבחה ובהשכרה לטווח ארוך

הבהרה
אין בתוכן במסמך זה התחייבות של החברה להשגת תשואה כלשהי. על אף ש  Mojo Concierge Properties Porugal נוקטת באמצעים סבירים על-מנת לוודא כי המידע והנתונים המופיעים במסמך זה הינם נכונים, מבוססים ואמינים, אין היא מבטיחה את מידת דיוקו, שלמותו ועדכניותו של המידע וכן את מידת התאמתו לכל צורך שהוא. בהתאם, השימוש במידע שבדף זה הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ו Mojo Concierge Properties Portugal ) MCPP) ושותפיה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לכל נזק ו/או הפסד אשר עלולים להיגרם, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מהמידע המסופק.
*הוצאות תפעול ומיסוי חלים על הכנסה משכירות בפורטוגל ויש לקחת זאת בחשבון בעת רכישת נכס. ייתכנו שינויים שאינם תלויים ב MCPP ואלו עלולים להשפיע על התשואה.