דירת שני חדרים

€114,000

ליסבון

Prazeres

תיאור הנכס

דירת שני חדרים בקומת קרקע, משופצת כחדשה כולל חשמל וצנרת, בשכונה עולה בקצה אסטרלה וממש מעבר לרחוב מאלקנטרה, במרחק הליכה קצר ממרכז אלקנטרה השוקק מסעדות, בתי קפה, מבשלת בירה קטנה, שתי תחנות רכבת , תחנת המטרו החדשה תהיה ממוקמת ממש ליד (Alcantara Terra ), והמסדרון הירוק שמוביל לשמורת מונסנטו כבר מתקרב לרחוב הראשי ממש ליד הדירה!
הדירה נמצאת באזור שמותר להשכרה לטווח קצר ועובד טוב, במידה ומעוניינים בכך.
רמת המחיר של השכרה רגילה כ-750 יורו לחודש.

פרטי הנכס

עלות: €114,000
שטח: 31 מ"ר
מחיר למ"ר: €3677

תוספות

מעניין?

נשמח לספר לכם עוד

נכסים חמים

דירת סטודיו

ליסבון

דירה לשיפוץ

ליסבון

דירה משופצת 3 חדרים

סיישל

Copyright © MOJO Concierge Properies, 2017. All rights reserved.

| עקבו אחרינו
  • Portugal real estate investment
  • Portugal real estate investment
| צרו קשר

info@mcpportugal.com

תל אביב: 972.586.080.566+

ליסבון: 351.962.624.187+

Praça da Alegria no. 6, Sala 15, 1250-004 Lisboa

אנו חברת השקעות וניהול נדל״ן המתמחה בפורטוגל ובפרט בליסבון וסביבותיה. 

המומחיות שלנו היא באיתור דירות ובניינים במרכז העיר, באזורי ביקוש, תוך מקסום תשואות בהשכרה לטווח קצר, וכן בהשקעות בפריפריה להשבחה ובהשכרה לטווח ארוך

הבהרה
אין בתוכן במסמך זה התחייבות של החברה להשגת תשואה כלשהי. על אף ש  Mojo Concierge Properties Porugal נוקטת באמצעים סבירים על-מנת לוודא כי המידע והנתונים המופיעים במסמך זה הינם נכונים, מבוססים ואמינים, אין היא מבטיחה את מידת דיוקו, שלמותו ועדכניותו של המידע וכן את מידת התאמתו לכל צורך שהוא. בהתאם, השימוש במידע שבדף זה הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ו Mojo Concierge Properties Portugal ) MCPP) ושותפיה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לכל נזק ו/או הפסד אשר עלולים להיגרם, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מהמידע המסופק.
*הוצאות תפעול ומיסוי חלים על הכנסה משכירות בפורטוגל ויש לקחת זאת בחשבון בעת רכישת נכס. ייתכנו שינויים שאינם תלויים ב MCPP ואלו עלולים להשפיע על התשואה.