דירת שני חדרים

€135,000

ליסבון

Castelo

תיאור הנכס

ליד הטירה! מציאה נדירה בשכונה הכי מרכזית בליסבון!
דירה מקסימה משופצת ומרוהטת, ממוקמת באחת השכונות הייחודיות ביותר בליסבון – קסטלו, הממוקמת על הגבעה מעל אלפמה וממש ליד טירת סנט ג'ורג'.
האזור יפה במיוחד, שקט, יש בו הרבה מסעדות ובתי קפה מקסימים והמטרו של Martim Moniz ומרכז הלב ההיסטורי של ליסבון (Rossio) נמצא במרחק קצר מאוד במורד הגבעה במדרגות הנעות.

פרטי הנכס

עלות: €135,000
שטח: 35 מ"ר
מחיר למ"ר: €3857

תוספות

מיקום מרכזי ביותר!
ניתן להשכיר בכ-900 יורו לחודש.

מעניין?

נשמח לספר לכם עוד

נכסים חמים

דירת סטודיו

ליסבון

דירה לשיפוץ

ליסבון

דירה משופצת 3 חדרים

סיישל

Copyright © MOJO Concierge Properies, 2017. All rights reserved.

| עקבו אחרינו
  • Portugal real estate investment
  • Portugal real estate investment
| צרו קשר

info@mcpportugal.com

תל אביב: 972.586.080.566+

ליסבון: 351.962.624.187+

Praça da Alegria no. 6, Sala 15, 1250-004 Lisboa

אנו חברת השקעות וניהול נדל״ן המתמחה בפורטוגל ובפרט בליסבון וסביבותיה. 

המומחיות שלנו היא באיתור דירות ובניינים במרכז העיר, באזורי ביקוש, תוך מקסום תשואות בהשכרה לטווח קצר, וכן בהשקעות בפריפריה להשבחה ובהשכרה לטווח ארוך

הבהרה
אין בתוכן במסמך זה התחייבות של החברה להשגת תשואה כלשהי. על אף ש  Mojo Concierge Properties Porugal נוקטת באמצעים סבירים על-מנת לוודא כי המידע והנתונים המופיעים במסמך זה הינם נכונים, מבוססים ואמינים, אין היא מבטיחה את מידת דיוקו, שלמותו ועדכניותו של המידע וכן את מידת התאמתו לכל צורך שהוא. בהתאם, השימוש במידע שבדף זה הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ו Mojo Concierge Properties Portugal ) MCPP) ושותפיה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לכל נזק ו/או הפסד אשר עלולים להיגרם, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מהמידע המסופק.
*הוצאות תפעול ומיסוי חלים על הכנסה משכירות בפורטוגל ויש לקחת זאת בחשבון בעת רכישת נכס. ייתכנו שינויים שאינם תלויים ב MCPP ואלו עלולים להשפיע על התשואה.