דירת שני חדרים

€159,000

ליסבון

Benfica

תיאור הנכס

דירת שני חדרים משופצת ברמה גבוהה בשכונת בנפיקה, בה ממוקם אצטדיון הכדורגל המפורסם Estadoo Da Luz – האצטדיון הביתי של קבוצת בנפיקה ליסבון!
הדירה מוארת מאוד, יש בה הכנה למיזוג אוויר, חלונות מבודדים בציפוי כפול, ומטבח מצוייד בכל מכשירי החשמל.
לשיפוץ אחריות של שנתיים.
הדירה ממוקמת במרכז שכונת בנפיקה בליסבון, באזור מגורים שקט אך קרוב למרכזי קניות, בתי קפה ומסעדות, וכל השירותים. תחנת האוטובוס נמצאת שתי דקות ברגל מהדירה, ורבע שעה ברגל מתחנת הרכבת והמטרו בנפיקה.

פרטי הנכס

עלות: €159,500
שטח: 31 מ"ר
מחיר למ"ר: €5129

תוספות

ניתן להשכיר ב-850 יורו בחודש

מעניין?

נשמח לספר לכם עוד

נכסים חמים

דירת סטודיו

ליסבון

דירה לשיפוץ

ליסבון

דירה משופצת 3 חדרים

סיישל

Copyright © MOJO Concierge Properies, 2017. All rights reserved.

| עקבו אחרינו
  • Portugal real estate investment
  • Portugal real estate investment
| צרו קשר

info@mcpportugal.com

תל אביב: 972.586.080.566+

ליסבון: 351.962.624.187+

Praça da Alegria no. 6, Sala 15, 1250-004 Lisboa

אנו חברת השקעות וניהול נדל״ן המתמחה בפורטוגל ובפרט בליסבון וסביבותיה. 

המומחיות שלנו היא באיתור דירות ובניינים במרכז העיר, באזורי ביקוש, תוך מקסום תשואות בהשכרה לטווח קצר, וכן בהשקעות בפריפריה להשבחה ובהשכרה לטווח ארוך

הבהרה
אין בתוכן במסמך זה התחייבות של החברה להשגת תשואה כלשהי. על אף ש  Mojo Concierge Properties Porugal נוקטת באמצעים סבירים על-מנת לוודא כי המידע והנתונים המופיעים במסמך זה הינם נכונים, מבוססים ואמינים, אין היא מבטיחה את מידת דיוקו, שלמותו ועדכניותו של המידע וכן את מידת התאמתו לכל צורך שהוא. בהתאם, השימוש במידע שבדף זה הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ו Mojo Concierge Properties Portugal ) MCPP) ושותפיה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לכל נזק ו/או הפסד אשר עלולים להיגרם, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מהמידע המסופק.
*הוצאות תפעול ומיסוי חלים על הכנסה משכירות בפורטוגל ויש לקחת זאת בחשבון בעת רכישת נכס. ייתכנו שינויים שאינם תלויים ב MCPP ואלו עלולים להשפיע על התשואה.