דירת שני חדרים

€120,000

אמדורה

Falagueira

תיאור הנכס

דירת שני חדרים מרווחת ומשופצת בקומה ראשונה בבניין במצב מצויין. הדירה במיקום מרכזי באמדורה, קרוב למרכזי קניות, מסחר ותחבורה ציבורית. אמדורה שנמצאת במחוז ליסבון כ- היא אחת הערים הגדולות במטרופוליטן של ליסבון, עם אוכלוסייה של כ200,000 תושבים, במרחק של כ-20 דקות ברכב ממרכז ליסבון. היא מאופיינת באזורי מגורים גדולים, פארקים, אזורי תעשייה מפותחים ומשרדים רבים של חברות בינלאומיות באזור.
המחירים שם נמוכים משמעותית מליסבון ונמצאים בעלייה מתמדת.
ניתן להשכיר בכ-700 יורו לחודש.

פרטי הנכס

עלות: €120,000
שטח: 55 מ"ר
מחיר למ"ר: €2181

תוספות

דירה משופצת בבניין שמור. אזור מרכזי ושקט.

מעניין?

נשמח לספר לכם עוד

נכסים חמים

דירת סטודיו

ליסבון

דירה לשיפוץ

ליסבון

דירה משופצת 3 חדרים

סיישל

Copyright © MOJO Concierge Properies, 2017. All rights reserved.

| עקבו אחרינו
  • Portugal real estate investment
  • Portugal real estate investment
| צרו קשר

info@mcpportugal.com

תל אביב: 972.586.080.566+

ליסבון: 351.962.624.187+

Praça da Alegria no. 6, Sala 15, 1250-004 Lisboa

אנו חברת השקעות וניהול נדל״ן המתמחה בפורטוגל ובפרט בליסבון וסביבותיה. 

המומחיות שלנו היא באיתור דירות ובניינים במרכז העיר, באזורי ביקוש, תוך מקסום תשואות בהשכרה לטווח קצר, וכן בהשקעות בפריפריה להשבחה ובהשכרה לטווח ארוך

הבהרה
אין בתוכן במסמך זה התחייבות של החברה להשגת תשואה כלשהי. על אף ש  Mojo Concierge Properties Porugal נוקטת באמצעים סבירים על-מנת לוודא כי המידע והנתונים המופיעים במסמך זה הינם נכונים, מבוססים ואמינים, אין היא מבטיחה את מידת דיוקו, שלמותו ועדכניותו של המידע וכן את מידת התאמתו לכל צורך שהוא. בהתאם, השימוש במידע שבדף זה הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ו Mojo Concierge Properties Portugal ) MCPP) ושותפיה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לכל נזק ו/או הפסד אשר עלולים להיגרם, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מהמידע המסופק.
*הוצאות תפעול ומיסוי חלים על הכנסה משכירות בפורטוגל ויש לקחת זאת בחשבון בעת רכישת נכס. ייתכנו שינויים שאינם תלויים ב MCPP ואלו עלולים להשפיע על התשואה.