דירת סטודיו משופצת

€119,900

Alges

Alges

תיאור הנכס

דירת סטודיו משופצת עם מטבח מאובזר במרכז שכונת Alges.
הדירה ממוקמת בסמוך לנהר ולכביש הראשי (הסמוך לחוף) גובלת עם Belém בליסבון (מופרדת ממש בכביש). Alges היא שכונה בעלייה עם הרבה סטודנטים המתגוררים כאן בגלל קרבתה לקמפוס האוניברסיטאות בבלם ואלקנטרה. התחבורה באזור מצויינת והדירה קרובה לתחנת הרכבת. האמפי הראשי להופעות שנמצא באזור קרוב מאוד לדירה, וצפוי כי אופציית ההשכרה לטווח קצר תתפתח בשכונה בקרוב מאחר והמחירים עדיין נמוכים בהרבה מבלם השכנה, ובשל הקרבה המצויינת לחוף ולקומפלקס האצטדיון וההופעות שבאזור.

פרטי הנכס

עלות: €119,900
שטח: 45 מ"ר
מחיר למ"ר: €2664

תוספות

דירה משופצת קומפלט, כולל מטבח מאובזר בכיריים, תנור, מדיח כלים, מקרר ומכונת כביסה- הכל חדש.
לדירה חצר פטיו.
ניתן להשכיר את הדירה ב-700 יורו בחודש

מעניין?

נשמח לספר לכם עוד

נכסים חמים

דירת שני חדרים משופצת

ליסבון

דירת סטודיו ענקית

פורטו

דירת סטודיו גדולה

פורטו

Copyright © MOJO Concierge Properies, 2017. All rights reserved.

| עקבו אחרינו
  • Portugal real estate investment
  • Portugal real estate investment
| צרו קשר

info@mcpportugal.com

תל אביב: 972.586.080.566+

ליסבון: 351.218.050.429+

Praça da Alegria no. 6, Sala 15, 1250-004 Lisboa

אנו חברת השקעות וניהול נדל״ן המתמחה בפורטוגל ובפרט בליסבון וסביבותיה. 

המומחיות שלנו היא באיתור דירות ובניינים במרכז העיר, באזורי ביקוש, תוך מקסום תשואות בהשכרה לטווח קצר, וכן בהשקעות בפריפריה להשבחה ובהשכרה לטווח ארוך

הבהרה
אין בתוכן במסמך זה התחייבות של החברה להשגת תשואה כלשהי. על אף ש  Mojo Concierge Properties Porugal נוקטת באמצעים סבירים על-מנת לוודא כי המידע והנתונים המופיעים במסמך זה הינם נכונים, מבוססים ואמינים, אין היא מבטיחה את מידת דיוקו, שלמותו ועדכניותו של המידע וכן את מידת התאמתו לכל צורך שהוא. בהתאם, השימוש במידע שבדף זה הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ו Mojo Concierge Properties Portugal ) MCPP) ושותפיה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לכל נזק ו/או הפסד אשר עלולים להיגרם, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מהמידע המסופק.
*הוצאות תפעול ומיסוי חלים על הכנסה משכירות בפורטוגל ויש לקחת זאת בחשבון בעת רכישת נכס. ייתכנו שינויים שאינם תלויים ב MCPP ואלו עלולים להשפיע על התשואה.