בניין 2 קומות לשיפוץ

€299,000

סיישל

Seixal Bay

תיאור הנכס

בניין עם ארבע דירות, במרכז ההיסטורי של סיישל השוקק תיירות, אירועים, מסעדות, תרבות, וגם תעשייה. שטח בנוי 220 מ"ר והשאר חצרות פטיו מסביב לבניין. סה"כ שטח המגרש 303 מ"ר. בבניין שתי דירות בקומת הקרקע ושתי דירות נוספות בקומת עליית הגג, שבאחת מהן מתגוררת הדיירת המוגנת.

פרטי הנכס

עלות: €299,000
שטח: 303 מ"ר, בנוי 220 מ"ר
מחיר למ"ר: €987

תוספות

יש אישור עקרוני מהעירייה להוסיף עוד שתי דירות. באחת הדירות כרגע גרה דיירת מוגנת בת 80 שמשלמת 18 יורו לחודש. הבניין מיועד לשימור, ונמצא לכן באזור של הטבות מס.

מעניין?

נשמח לספר לכם עוד

נכסים חמים

דירת סטודיו

ליסבון

דירה לשיפוץ

ליסבון

דירה משופצת 3 חדרים

סיישל

Copyright © MOJO Concierge Properies, 2017. All rights reserved.

| עקבו אחרינו
  • Portugal real estate investment
  • Portugal real estate investment
| צרו קשר

info@mcpportugal.com

תל אביב: 972.586.080.566+

ליסבון: 351.962.624.187+

Praça da Alegria no. 6, Sala 15, 1250-004 Lisboa

אנו חברת השקעות וניהול נדל״ן המתמחה בפורטוגל ובפרט בליסבון וסביבותיה. 

המומחיות שלנו היא באיתור דירות ובניינים במרכז העיר, באזורי ביקוש, תוך מקסום תשואות בהשכרה לטווח קצר, וכן בהשקעות בפריפריה להשבחה ובהשכרה לטווח ארוך

הבהרה
אין בתוכן במסמך זה התחייבות של החברה להשגת תשואה כלשהי. על אף ש  Mojo Concierge Properties Porugal נוקטת באמצעים סבירים על-מנת לוודא כי המידע והנתונים המופיעים במסמך זה הינם נכונים, מבוססים ואמינים, אין היא מבטיחה את מידת דיוקו, שלמותו ועדכניותו של המידע וכן את מידת התאמתו לכל צורך שהוא. בהתאם, השימוש במידע שבדף זה הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ו Mojo Concierge Properties Portugal ) MCPP) ושותפיה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לכל נזק ו/או הפסד אשר עלולים להיגרם, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מהמידע המסופק.
*הוצאות תפעול ומיסוי חלים על הכנסה משכירות בפורטוגל ויש לקחת זאת בחשבון בעת רכישת נכס. ייתכנו שינויים שאינם תלויים ב MCPP ואלו עלולים להשפיע על התשואה.