בניין 5 קומות

€495,000

ליסבון

Estrela

תיאור הנכס

כרגע ישנם שני פרויקטים על חלקת אדמה / בניין זה. כאשר בכל מקרה צריך יהיה להרוס ולבנות מהתחלה.
פרוייקט מאושר אחד הוא לבניית בית עם דירה למגורים, אך הבעלים קנו חלקת אדמה אחרת באותו הרחוב ולכן החליטו להסב את התכנון לבניית שש דירות במקום, ועבור זה הוגש פרוייקט נוסף לאישור. צפי לאישור הפרוייקט: חצי שנה.
התכנון מורכב מחמש קומות עם נוף פנטסטי מהקומה הראשונה ומעלה. לא תהיה בנייה עתידית שתוכל לחסום הנוף הנהדר. בבניין יהיו זה יהיה 2 דירות סטודיו, 2 דירות 2 חדרים ושתי דירות דופלקס שני חדרים. בנוסף יהיה מרתף שישמש כאזור אחסון לכל הדירות. יש מרחק של כמטר וחצי מהבניין הסמוך.
המבנה ממוקם ברחוב שקט מאוד אך קרוב לאבנידה צ'וטה, Rua Prior do Crato שמוביל אותך להרבה מקומות כולל Factory LX, הארמון הלאומי של ה- Necessidades, הגנים, הבזיליקה באסטרלה והגנים שם, הנהר לא רחוק מדי וכמובן באזור הרבה בתי קפה, מסעדות, ברים, חנויות מגוונות והתחבורה בקרבת מקום. בשנים הקרובות עומדת להיבנות תחנת מטרו חדשה באסטרלה מה שיקל על הגישה אפילו יותר.
בנוסף בקרוב יפתח בית חולים פרטי חדש שנבנה במרחק של 400 מטר משם.
אין פרויקט מאושר לבניין זה ולכן השיפוץ יתבצע לדירות כפי שהן.
מהבניין נשקף נוף לטירת סאו ג'ורג' ולכנסייה. הבניין קרוב מאוד לכיכר מרטים מוניז, המטרו, גראסה, פראסה דה פיגרה, מסעדות, חנויות, שווקים, ומרכז ליסבון במרחק הליכה.
ניתן להשכיר את הדירות לטווח ארוך או לשפץ ולמכור שוב לאחר שיפוץ.

פרטי הנכס

עלות: €495,000
שטח: 428 מ"ר
מחיר למ"ר: €1156

תוספות

בניין לשיפוץ

מעניין?

נשמח לספר לכם עוד

נכסים חמים

דירת סטודיו

ליסבון

דירה לשיפוץ

ליסבון

דירה משופצת 3 חדרים

סיישל

Copyright © MOJO Concierge Properies, 2017. All rights reserved.

| עקבו אחרינו
  • Portugal real estate investment
  • Portugal real estate investment
| צרו קשר

info@mcpportugal.com

תל אביב: 972.586.080.566+

ליסבון: 351.962.624.187+

Praça da Alegria no. 6, Sala 15, 1250-004 Lisboa

אנו חברת השקעות וניהול נדל״ן המתמחה בפורטוגל ובפרט בליסבון וסביבותיה. 

המומחיות שלנו היא באיתור דירות ובניינים במרכז העיר, באזורי ביקוש, תוך מקסום תשואות בהשכרה לטווח קצר, וכן בהשקעות בפריפריה להשבחה ובהשכרה לטווח ארוך

הבהרה
אין בתוכן במסמך זה התחייבות של החברה להשגת תשואה כלשהי. על אף ש  Mojo Concierge Properties Porugal נוקטת באמצעים סבירים על-מנת לוודא כי המידע והנתונים המופיעים במסמך זה הינם נכונים, מבוססים ואמינים, אין היא מבטיחה את מידת דיוקו, שלמותו ועדכניותו של המידע וכן את מידת התאמתו לכל צורך שהוא. בהתאם, השימוש במידע שבדף זה הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ו Mojo Concierge Properties Portugal ) MCPP) ושותפיה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לכל נזק ו/או הפסד אשר עלולים להיגרם, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מהמידע המסופק.
*הוצאות תפעול ומיסוי חלים על הכנסה משכירות בפורטוגל ויש לקחת זאת בחשבון בעת רכישת נכס. ייתכנו שינויים שאינם תלויים ב MCPP ואלו עלולים להשפיע על התשואה.