בניין 4 קומות

€550,000

ליסבון

Santa Catarina

תיאור הנכס

בניין של ארבע קומות עם פרויקט שיפוץ מאושר!
הקומות הראשונה והשנייה (בכל קומה דירת שני חדרים ) כבר שופצו והקומה הראשונה מושכרת.
קומת הקרקע נמצאת בשיפוץ ויש בה גם מרתף שהוא חדר אחד. זה יכול לשמש כחדר שינה, משרד או כל מה שתבחרו.. באזור קומת הקרקע יש טרקלין / מטבח מרחב פתוח, חדר אמבטיה וחדר שינה. המחיר לקניית הבניין במצבו הנוכחי הינו 550,000 אירו אך אם תרצו הבעלים יסיימו את השיפוץ בתוספת מחיר וניתן יהיה לקנות את הבניין כחדש.
הבניין רשום כרגע כיחידה אחת, אך ניתן לבקש שהדירות יירשמו כיחידות נפרדות כך שיוכלו להימכר בנפרד במועד מאוחר יותר (זה גם מפשט את תהליך המשכנתא)
לבניין פרויקט שכבר אושר להפוך את דירת הקומה השנייה לדופלקס על ידי הוספת גרם מדרגות לולייני, הרמת הגג והוספת חדר נוסף. במקרה זה השטח הכולל יהיה 220 מ"ר.
הבניין מגיע עם הרישיון לפרויקט, אולם כל השיפוצים שנותרו ישולמו על ידי הבעלים החדש.
הבניין ממוקם ברחוב שקט ונחמד אך קרוב מאוד לכל מה שמעניין. התצפית על סנטה קתרינה, באירו אלטו, שיאדו, הנהר, אסטרלה, בתי קפה, מסעדות, ברים, תחבורה נוחה, ועוד.

פרטי הנכס

עלות: €550,000
שטח: 170 מ"ר
מחיר למ"ר: €3235

תוספות

קומה ראשונה ושנייה כבר משופצות. בקומת הקרקע והמרתף דרוש שיפוץ.
לאחר הוספת קומה השטח יהיה 220 מ"ר

מעניין?

נשמח לספר לכם עוד

נכסים חמים

דירת סטודיו

ליסבון

דירה לשיפוץ

ליסבון

דירה משופצת 3 חדרים

סיישל

Copyright © MOJO Concierge Properies, 2017. All rights reserved.

| עקבו אחרינו
  • Portugal real estate investment
  • Portugal real estate investment
| צרו קשר

info@mcpportugal.com

תל אביב: 972.586.080.566+

ליסבון: 351.962.624.187+

Praça da Alegria no. 6, Sala 15, 1250-004 Lisboa

אנו חברת השקעות וניהול נדל״ן המתמחה בפורטוגל ובפרט בליסבון וסביבותיה. 

המומחיות שלנו היא באיתור דירות ובניינים במרכז העיר, באזורי ביקוש, תוך מקסום תשואות בהשכרה לטווח קצר, וכן בהשקעות בפריפריה להשבחה ובהשכרה לטווח ארוך

הבהרה
אין בתוכן במסמך זה התחייבות של החברה להשגת תשואה כלשהי. על אף ש  Mojo Concierge Properties Porugal נוקטת באמצעים סבירים על-מנת לוודא כי המידע והנתונים המופיעים במסמך זה הינם נכונים, מבוססים ואמינים, אין היא מבטיחה את מידת דיוקו, שלמותו ועדכניותו של המידע וכן את מידת התאמתו לכל צורך שהוא. בהתאם, השימוש במידע שבדף זה הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ו Mojo Concierge Properties Portugal ) MCPP) ושותפיה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לכל נזק ו/או הפסד אשר עלולים להיגרם, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מהמידע המסופק.
*הוצאות תפעול ומיסוי חלים על הכנסה משכירות בפורטוגל ויש לקחת זאת בחשבון בעת רכישת נכס. ייתכנו שינויים שאינם תלויים ב MCPP ואלו עלולים להשפיע על התשואה.