רכישת נכס בפורטוגל | בניין 4 קומות להשקעה בליסבון

בניין 4 קומות

€510,000

ליסבון

Alfama

תיאור הנכס


בניין זה ממוקם בשכונת אלפאמה המבוקשת. זהו החלק ההיסטורי ביותר של ליסבון. קרוב לכל דבר. בשכונה זו לא ניתן לקבל רישיון להשכרה לטווח קצר ולכן ניתן להשכיר את הבניין לטווח ארוך או כמובן לגור בו.
לבניין אין פרוייקט מאושר לכן אפשר לשפץ את הדירות במסגרת המבנה הקיים. בבניין 4 קומות בסך הכל כאשר הקומה השלישית היא דופלקס המשתמש בחלל הגג כחדר גדול ויש בו שירותים.
לפני הבניין נמצא שטח שלא נבנה עליו ויכול לשמש כגן. מישהו כבר שתל לבנדר לאורך הקיר!

פרטי הנכס

עלות: €510,000
שטח: 180 מ"ר
מחיר למ"ר: €2833

תוספות

בניין לשיפוץ

מעניין?

נשמח לספר לכם עוד

נכסים חמים

בית משופץ 5 חדרים

אריסיירה

דירת שלושה חדרים

סיישל

דירת סטודיו

ליסבון

Copyright © MOJO Concierge Properies, 2017. All rights reserved.

| עקבו אחרינו
  • Portugal real estate investment
  • Portugal real estate investment
| צרו קשר

info@mcpportugal.com

 תל אביב: 972.586.080.566+

ליסבון: 429 050 218 351+

Praca da Alegria no. 6, Sala 15, 1250-004 Lisboa

אנו חברת השקעות וניהול נדל״ן המתמחה בפורטוגל ובפרט בליסבון וסביבותיה. 

המומחיות שלנו היא באיתור דירות ובניינים במרכז העיר, באזורי ביקוש, תוך מקסום תשואות בהשכרה לטווח קצר, וכן בהשקעות בפריפריה להשבחה ובהשכרה לטווח ארוך

הבהרה 

אין בתוכן במסמך זה התחייבות של החברה להשגת תשואה כלשהי. על אף ש Mojo Concierge Properties נוקטת באמצעים סבירים על-מנת לוודא כי המידע והנתונים המופיעים במסמך זה הינם נכונים, מבוססים ואמינים, אין היא מבטיחה את מידת דיוקו, שלמותו ועדכניותו של המידע וכן את מידת התאמתו לכל צורך שהוא. בהתאם, השימוש במידע שבדף זה הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ו Mojo Concierge Properties) MCP) ושותפיה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לכל נזק ו/או הפסד אשר עלולים להיגרם, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מהמידע המסופק.

*הוצאות תפעול ומיסוי חלים על הכנסה משכירות בפורטוגל ויש לקחת זאת בחשבון בעת רכישת נכס. ייתכנו שינויים שאינם תלויים ב MCP ואלו עלולים להשפיע על התשואה.