בניין משופץ 8 דירות

€940,000

סיישל

Seixal Bay

תיאור הנכס

בניין משופץ לגמרי בשטח של 472.69 מ"ר, עם נוף לנהר במפרץ סיישל. הבניין ממוקם בלב המרכז ההיסטורי באזור שוקק במסחר ומקומות בילוי, ובו שמונה דירות. מתוכן שתיים מושכרות, ובנוסף ארבע דירות T1 ושתי דירות סטודיו עם מרפסת פרטית ונוף פנורמי על הגג. הדירות משופצות ומאובזרות וניתן להשכיר אותן למגורים, או לטווח קצר. באזור זה ביקוש הולך וגובר לנכסים והציפייה היא לתשואה מצויינת על ההשקעה באזור מיוחד ואותנטי זה.

פרטי הנכס

עלות: €940,000
שטח: 472 מ"ר
מחיר למ"ר: €1991

תוספות

נוף מהמם למפרץ סיישל, בנייה ברמה גבוהה.

מעניין?

נשמח לספר לכם עוד

נכסים חמים

דירת סטודיו

ליסבון

דירה לשיפוץ

ליסבון

דירה משופצת 3 חדרים

סיישל

Copyright © MOJO Concierge Properies, 2017. All rights reserved.

| עקבו אחרינו
  • Portugal real estate investment
  • Portugal real estate investment
| צרו קשר

info@mcpportugal.com

תל אביב: 972.586.080.566+

ליסבון: 351.962.624.187+

Praça da Alegria no. 6, Sala 15, 1250-004 Lisboa

אנו חברת השקעות וניהול נדל״ן המתמחה בפורטוגל ובפרט בליסבון וסביבותיה. 

המומחיות שלנו היא באיתור דירות ובניינים במרכז העיר, באזורי ביקוש, תוך מקסום תשואות בהשכרה לטווח קצר, וכן בהשקעות בפריפריה להשבחה ובהשכרה לטווח ארוך

הבהרה
אין בתוכן במסמך זה התחייבות של החברה להשגת תשואה כלשהי. על אף ש  Mojo Concierge Properties Porugal נוקטת באמצעים סבירים על-מנת לוודא כי המידע והנתונים המופיעים במסמך זה הינם נכונים, מבוססים ואמינים, אין היא מבטיחה את מידת דיוקו, שלמותו ועדכניותו של המידע וכן את מידת התאמתו לכל צורך שהוא. בהתאם, השימוש במידע שבדף זה הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ו Mojo Concierge Properties Portugal ) MCPP) ושותפיה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לכל נזק ו/או הפסד אשר עלולים להיגרם, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מהמידע המסופק.
*הוצאות תפעול ומיסוי חלים על הכנסה משכירות בפורטוגל ויש לקחת זאת בחשבון בעת רכישת נכס. ייתכנו שינויים שאינם תלויים ב MCPP ואלו עלולים להשפיע על התשואה.