רכישת נכס בפורטוגל | בניין 3 קומות להשקעה בליסבון

בניין 3 קומות

€650,000

ליסבון

Belem

תיאור הנכס

בניין מקסים עם 3 קומות המורכב מקומת הקרקע, הקומה הראשונה וחלל הגג. קומת הקרקע זקוקה לשיפוץ כולל. יש לה דלת אחורית שיוצאת לכביש ישן מאוד שאינו בשימוש. אי אפשר לסגור את השטח הזה אבל אפשר להפוך אותו לחלל שבשימושך.
הקומה הראשונה והשניה שופצו. במטבח וחדרי האמבטיה נותרו אריחים מסורתיים ומקוריים המוסיפים אופי. הצד החיצוני של הבניין זקוק לצביעה.
הבניין ממוקם באחד האזורים המפותחים ביותר בליסבון עם דגש על תיירות. הוא קרוב לנקודות המעניינות ביותר של Belém, MAAT, מוזיאון המאמנים, הארמון הלאומי של אג'ודה, ארמון בלם, מנזר ג'רונימוס, מגדל Belém וכן גישה נוחה לתחבורה ציבורית, אזורי הקניות, מסעדות, בתי הספר, ושירותי הבריאות. זהו נכס ייחודי עם כניסה נפרדת לכל קומה ובנייה משנות השלושים.

פרטי הנכס

עלות: €650,000
שטח: 224 מ"ר
מחיר למ"ר: €2900

תוספות

הקומות הראשונה והשנייה משופצות ומרוהטות. אך יש צורך לשפץ את קומת הקרקע

מעניין?

נשמח לספר לכם עוד

נכסים חמים

בית משופץ 5 חדרים

אריסיירה

דירת שלושה חדרים

סיישל

דירת סטודיו

ליסבון

Copyright © MOJO Concierge Properies, 2017. All rights reserved.

| עקבו אחרינו
  • Portugal real estate investment
  • Portugal real estate investment
| צרו קשר

info@mcpportugal.com

 תל אביב: 972.586.080.566+

ליסבון: 429 050 218 351+

Praca da Alegria no. 6, Sala 15, 1250-004 Lisboa

אנו חברת השקעות וניהול נדל״ן המתמחה בפורטוגל ובפרט בליסבון וסביבותיה. 

המומחיות שלנו היא באיתור דירות ובניינים במרכז העיר, באזורי ביקוש, תוך מקסום תשואות בהשכרה לטווח קצר, וכן בהשקעות בפריפריה להשבחה ובהשכרה לטווח ארוך

הבהרה 

אין בתוכן במסמך זה התחייבות של החברה להשגת תשואה כלשהי. על אף ש Mojo Concierge Properties נוקטת באמצעים סבירים על-מנת לוודא כי המידע והנתונים המופיעים במסמך זה הינם נכונים, מבוססים ואמינים, אין היא מבטיחה את מידת דיוקו, שלמותו ועדכניותו של המידע וכן את מידת התאמתו לכל צורך שהוא. בהתאם, השימוש במידע שבדף זה הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ו Mojo Concierge Properties) MCP) ושותפיה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לכל נזק ו/או הפסד אשר עלולים להיגרם, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מהמידע המסופק.

*הוצאות תפעול ומיסוי חלים על הכנסה משכירות בפורטוגל ויש לקחת זאת בחשבון בעת רכישת נכס. ייתכנו שינויים שאינם תלויים ב MCP ואלו עלולים להשפיע על התשואה.