בית עם חווה 5 דונם

€72,500

Leiria

Alcobaca

תיאור הנכס

בית 4 חדרים זה ממוקם בחווה על שטח של 5 דונם, באזור in Arneiros da Senhora da Luz . החווה מיוחדת בפריסה שלה, בסביבה היפהפיה ובנופים הפתוחים שלה.
הבית שטוף שמש מה שמאפשר ליהנות מכל היופי שיש לפרדס, כמו גם מהנופים היפים שמסביב.
החווה עומדת בכל התנאים הנדרשים לסוגי חקלאות מגוונים, בעיקר לגידול עצי תפוח שכבר קיימים ומטע שהוכן לייצור של יותר מ -5 טון תפוחים בשנה.
האדמות כרגע ללא שום סוג של גידולים.
את החלקה בשטח של כ- 5720 מ"ר יש אפשרות לסגור לחלוטין, ובכך לאפשר פרטיות ותחושת ביטחון.
הבית בן קומה אחת עם 128 מ"ר בנייה, ראוי למגורים, אך מומלץ לצבוע מחדש. בסלון יש תנור עצים ובמטבח כבר יש ספסל וציוד כמו קולט אדים, כיריים ומחמם מים בגז טבעי. בנכס זה יש גם מספר מקומות אחסון ופטיו אידיאלי לבילוי ואירוח או אפילו לחניה של מכונית אחת לפחות. זו וילה עם שלושה חדרי שינה כאשר שניים מהם נמצאים בבית הראשי עם נוף מדהים. קיימים שני חדרי אמבטיה ושירותים, וגם חדרים עם גישה ישירה לפטיו.

פרטי הנכס

עלות: €72,500
שטח: 128+5720 מ"ר
מחיר למ"ר בנוי: €566

תוספות

מעניין?

נשמח לספר לכם עוד

נכסים חמים

דירת סטודיו

ליסבון

דירה לשיפוץ

ליסבון

דירה משופצת 3 חדרים

סיישל

Copyright © MOJO Concierge Properies, 2017. All rights reserved.

| עקבו אחרינו
  • Portugal real estate investment
  • Portugal real estate investment
| צרו קשר

info@mcpportugal.com

תל אביב: 972.586.080.566+

ליסבון: 351.962.624.187+

Praça da Alegria no. 6, Sala 15, 1250-004 Lisboa

אנו חברת השקעות וניהול נדל״ן המתמחה בפורטוגל ובפרט בליסבון וסביבותיה. 

המומחיות שלנו היא באיתור דירות ובניינים במרכז העיר, באזורי ביקוש, תוך מקסום תשואות בהשכרה לטווח קצר, וכן בהשקעות בפריפריה להשבחה ובהשכרה לטווח ארוך

הבהרה
אין בתוכן במסמך זה התחייבות של החברה להשגת תשואה כלשהי. על אף ש  Mojo Concierge Properties Porugal נוקטת באמצעים סבירים על-מנת לוודא כי המידע והנתונים המופיעים במסמך זה הינם נכונים, מבוססים ואמינים, אין היא מבטיחה את מידת דיוקו, שלמותו ועדכניותו של המידע וכן את מידת התאמתו לכל צורך שהוא. בהתאם, השימוש במידע שבדף זה הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ו Mojo Concierge Properties Portugal ) MCPP) ושותפיה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לכל נזק ו/או הפסד אשר עלולים להיגרם, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מהמידע המסופק.
*הוצאות תפעול ומיסוי חלים על הכנסה משכירות בפורטוגל ויש לקחת זאת בחשבון בעת רכישת נכס. ייתכנו שינויים שאינם תלויים ב MCPP ואלו עלולים להשפיע על התשואה.