דופלקס משופץ 3 חדרים

€298,000

ליסבון

Graca

תיאור הנכס

דופלקס שלושה חדרים עם מחסן וחנייה במרכז ליסבון! בין Mouraria ל- Baixa.
הדירה בבניין עם מעלית, בגודל 73 מ"ר, החלל מואר ביותר (שני קירות חיצוניים מזכוכית) עם תקרות גבוהות, מדרגות רחבות ונוף נהדר של ליסבון מרחבת החנייה של הבניין.
הדירה שופצה לאחרונה בשיפוץ כולל ובגימור גבוה ויש בה שני חדרי שינה (באחד מהם ארון קיר וחדר אמבטיה נפרד, בשני חדר ארונות וחדר אמבטיה), מטבח, סלון, וחדר אמבטיה נוסף. (סה"כ 3 חדרי אמבטיה בדירה).
בדירה רצפה צפה, PVC עם מסגרות בציפוי כפול, מיזוג אוויר, תריסים חשמליים, ווידיאו בדלת הכניסה, מטבח מאובזר קומפלט (מכונת כביסה, מייבש, מדיח כלים, כיריים, מיקרו, מקרר).
הדירה ממש במרכז העיר, בקירבה לכל השירותים התחבורה מרכזי הקניות והבילוי, פאבים ומסעדות.

פרטי הנכס

עלות: €298,000
שטח: 73 מ"ר
מחיר למ"ר: €4082

תוספות

דירה ששופצה על ידי אדריכל מהשורה הראשונה. ניתן להשכיר בכ- 1000 -1200 יורו לחודש . מחיר למ"ר באזור: 5200 יורו

מעניין?

נשמח לספר לכם עוד

נכסים חמים

דירת סטודיו

ליסבון

דירה לשיפוץ

ליסבון

דירה משופצת 3 חדרים

סיישל

Copyright © MOJO Concierge Properies, 2017. All rights reserved.

| עקבו אחרינו
  • Portugal real estate investment
  • Portugal real estate investment
| צרו קשר

info@mcpportugal.com

תל אביב: 972.586.080.566+

ליסבון: 351.962.624.187+

Praça da Alegria no. 6, Sala 15, 1250-004 Lisboa

אנו חברת השקעות וניהול נדל״ן המתמחה בפורטוגל ובפרט בליסבון וסביבותיה. 

המומחיות שלנו היא באיתור דירות ובניינים במרכז העיר, באזורי ביקוש, תוך מקסום תשואות בהשכרה לטווח קצר, וכן בהשקעות בפריפריה להשבחה ובהשכרה לטווח ארוך

הבהרה
אין בתוכן במסמך זה התחייבות של החברה להשגת תשואה כלשהי. על אף ש  Mojo Concierge Properties Porugal נוקטת באמצעים סבירים על-מנת לוודא כי המידע והנתונים המופיעים במסמך זה הינם נכונים, מבוססים ואמינים, אין היא מבטיחה את מידת דיוקו, שלמותו ועדכניותו של המידע וכן את מידת התאמתו לכל צורך שהוא. בהתאם, השימוש במידע שבדף זה הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ו Mojo Concierge Properties Portugal ) MCPP) ושותפיה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לכל נזק ו/או הפסד אשר עלולים להיגרם, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מהמידע המסופק.
*הוצאות תפעול ומיסוי חלים על הכנסה משכירות בפורטוגל ויש לקחת זאת בחשבון בעת רכישת נכס. ייתכנו שינויים שאינם תלויים ב MCPP ואלו עלולים להשפיע על התשואה.