דירת שלושה חדרים

€195,000

ליסבון

Alcantara

תיאור הנכס

דירת שלושה חדרים (שני חדרי שינה) מרווחת הממוקמת בסמוך ל-Factory LX באלקנטרה, אזור שוקק פעילות עם מסעדות רבות, גלריות, בתי קפה, ברים ועוד!
הדירה ממוקמת ברחוב הראשי ליד תחבורה ציבורית מגוונת- אוטובוסים, מטרו, רכבות לחופים וטיולי יום אחרים, וחשמלית כדי לנוע בקלות ברחבי המרכז ההיסטורי של ליסבון.
הדירה בגודל טוב מאוד עבור המחיר, והיא כוללת דוד מים חשמלי ומטבח מאובזר. ניתן לרענן קצת את המטבח בהשקעה של כ-5000 יורו כדי שהדירה תהיה מבוקשת יותר בשוק ההשכרה לטווח קצר, למשל עיצוב מחדש של המטבח עם ארונות חדשים, אריחי קרמיקה, כיור וברזים וכן הוספת מכונת כביסה ומייבש.
בדירה גם אזור מרפסת סגור אשר יכול להפוך לאזור ישיבה נחמד.

פרטי הנכס

עלות: €195,000
שטח: 63 מ"ר
מחיר למ"ר: €3095

תוספות

דירה משופצת, בקומת קרקע, עם כניסה נפרדת

מעניין?

נשמח לספר לכם עוד

נכסים חמים

דירת סטודיו

ליסבון

דירה לשיפוץ

ליסבון

דירה משופצת 3 חדרים

סיישל

Copyright © MOJO Concierge Properies, 2017. All rights reserved.

| עקבו אחרינו
  • Portugal real estate investment
  • Portugal real estate investment
| צרו קשר

info@mcpportugal.com

תל אביב: 972.586.080.566+

ליסבון: 351.962.624.187+

Praça da Alegria no. 6, Sala 15, 1250-004 Lisboa

אנו חברת השקעות וניהול נדל״ן המתמחה בפורטוגל ובפרט בליסבון וסביבותיה. 

המומחיות שלנו היא באיתור דירות ובניינים במרכז העיר, באזורי ביקוש, תוך מקסום תשואות בהשכרה לטווח קצר, וכן בהשקעות בפריפריה להשבחה ובהשכרה לטווח ארוך

הבהרה
אין בתוכן במסמך זה התחייבות של החברה להשגת תשואה כלשהי. על אף ש  Mojo Concierge Properties Porugal נוקטת באמצעים סבירים על-מנת לוודא כי המידע והנתונים המופיעים במסמך זה הינם נכונים, מבוססים ואמינים, אין היא מבטיחה את מידת דיוקו, שלמותו ועדכניותו של המידע וכן את מידת התאמתו לכל צורך שהוא. בהתאם, השימוש במידע שבדף זה הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ו Mojo Concierge Properties Portugal ) MCPP) ושותפיה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לכל נזק ו/או הפסד אשר עלולים להיגרם, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מהמידע המסופק.
*הוצאות תפעול ומיסוי חלים על הכנסה משכירות בפורטוגל ויש לקחת זאת בחשבון בעת רכישת נכס. ייתכנו שינויים שאינם תלויים ב MCPP ואלו עלולים להשפיע על התשואה.