דירת שני חדרים

€98,000

Cacem

Cacem

תיאור הנכס

דירה זו ששופצה רק עתה ממוקמת במרכז ההיסטורי של העיר Cacem, עיר במרחק נסיעה קצרה ממרכז ליסבון, שהתפתחה לפרבר של עיר הבירה ליסבון.
הדירה באזור בו יש את כל השירותים הנדרשים, בתי קפה, מסעדות, בנקים, סופרמרקטים ועוד. בדירה מטבח מאובזר וכן דוד מים חמים, היא ממוקמת בקומת הקרקע ונמצאת במרחק הליכה מתחנת הרכבת לליסבון.
זוהי הזדמנות השקעה מצויינת באיזור שעובר גל של שיפוצי נכסים, ודירות בו מושכרות מהר על ידי משפחות ויחידים העובדים בליסבון.
ניתן להשכיר את הדירה בכ- 650 יורו לחודש

פרטי הנכס

עלות: €98,000
שטח: 57מ"ר
מחיר למ"ר: €1719

תוספות

500 מטר מהרכבת לליסבון- נסיעה של 20 דק

מעניין?

נשמח לספר לכם עוד

נכסים חמים

דירת סטודיו

ליסבון

דירה לשיפוץ

ליסבון

דירה משופצת 3 חדרים

סיישל

Copyright © MOJO Concierge Properies, 2017. All rights reserved.

| עקבו אחרינו
  • Portugal real estate investment
  • Portugal real estate investment
| צרו קשר

info@mcpportugal.com

תל אביב: 972.586.080.566+

ליסבון: 351.962.624.187+

Praça da Alegria no. 6, Sala 15, 1250-004 Lisboa

אנו חברת השקעות וניהול נדל״ן המתמחה בפורטוגל ובפרט בליסבון וסביבותיה. 

המומחיות שלנו היא באיתור דירות ובניינים במרכז העיר, באזורי ביקוש, תוך מקסום תשואות בהשכרה לטווח קצר, וכן בהשקעות בפריפריה להשבחה ובהשכרה לטווח ארוך

הבהרה
אין בתוכן במסמך זה התחייבות של החברה להשגת תשואה כלשהי. על אף ש  Mojo Concierge Properties Porugal נוקטת באמצעים סבירים על-מנת לוודא כי המידע והנתונים המופיעים במסמך זה הינם נכונים, מבוססים ואמינים, אין היא מבטיחה את מידת דיוקו, שלמותו ועדכניותו של המידע וכן את מידת התאמתו לכל צורך שהוא. בהתאם, השימוש במידע שבדף זה הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ו Mojo Concierge Properties Portugal ) MCPP) ושותפיה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לכל נזק ו/או הפסד אשר עלולים להיגרם, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מהמידע המסופק.
*הוצאות תפעול ומיסוי חלים על הכנסה משכירות בפורטוגל ויש לקחת זאת בחשבון בעת רכישת נכס. ייתכנו שינויים שאינם תלויים ב MCPP ואלו עלולים להשפיע על התשואה.