דירת סטודיו

€130,000

ליסבון

Rua do Olival

תיאור הנכס

דירה מוארת ומקסימה באחד האיזורים המבוקשים ביותר בליסבון. הדירה שופצה לאחרונה ומגיעה מרוהטת לגמרי. ממוקמת בבניין שמור בעל אופי ועיצוב ייחודי בסגנון "וילה פורטגזית" עם רחבת כניסה ושער פרטי. קרובה לנהר, ולטיילת. גישה נוחה לחופים ולשאר חלקי העיר באמצעות תחבורה ציבורית קרובה. בסביבה מספר בתי חולים, אוניברסיטה, 2 תחנות מטרו בבניה, ומספר גדול של מסעדות מצויינות ובתי קפה אופנתיים. כל הקסם של האיזור ההיסטורי, ללא הרעש והמהומה.

פרטי הנכס

עלות: €130,000
שטח:24 מ"ר
מחיר למ"ר: €5417

תוספות

צפי מצויין לתשואה גבוהה בהשכרה לטווח קצר לתיירים.

מעניין?

נשמח לספר לכם עוד

נכסים חמים

דירת סטודיו

ליסבון

דירה לשיפוץ

ליסבון

דירה משופצת 3 חדרים

סיישל

Copyright © MOJO Concierge Properies, 2017. All rights reserved.

| עקבו אחרינו
  • Portugal real estate investment
  • Portugal real estate investment
| צרו קשר

info@mcpportugal.com

תל אביב: 972.586.080.566+

ליסבון: 351.962.624.187+

Praça da Alegria no. 6, Sala 15, 1250-004 Lisboa

אנו חברת השקעות וניהול נדל״ן המתמחה בפורטוגל ובפרט בליסבון וסביבותיה. 

המומחיות שלנו היא באיתור דירות ובניינים במרכז העיר, באזורי ביקוש, תוך מקסום תשואות בהשכרה לטווח קצר, וכן בהשקעות בפריפריה להשבחה ובהשכרה לטווח ארוך

הבהרה
אין בתוכן במסמך זה התחייבות של החברה להשגת תשואה כלשהי. על אף ש  Mojo Concierge Properties Porugal נוקטת באמצעים סבירים על-מנת לוודא כי המידע והנתונים המופיעים במסמך זה הינם נכונים, מבוססים ואמינים, אין היא מבטיחה את מידת דיוקו, שלמותו ועדכניותו של המידע וכן את מידת התאמתו לכל צורך שהוא. בהתאם, השימוש במידע שבדף זה הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ו Mojo Concierge Properties Portugal ) MCPP) ושותפיה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לכל נזק ו/או הפסד אשר עלולים להיגרם, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מהמידע המסופק.
*הוצאות תפעול ומיסוי חלים על הכנסה משכירות בפורטוגל ויש לקחת זאת בחשבון בעת רכישת נכס. ייתכנו שינויים שאינם תלויים ב MCPP ואלו עלולים להשפיע על התשואה.