מגרש לבנייה במיקום מצויין

€65,000

סיישל

Arrentela

תיאור הנכס

חלקת אדמה במרכז ההיסטורי של סיישל, בשטח של 300 מ"ר, מוכנה לבנייה.
שטח מגרש מאושר לבנייה - 120 מ"ר. ניתן לבנות ברוטו 255 מ"ר. (על יותר צריך להגיש פרוייקט לאישור). מדובר בקרקע עירונית כלומר ניתן לבנות עליה, המיקום מצויין ממש קרוב לנהר (500 מ') , עם גישה נוחה לכביש המהיר לליסבון ולדרום, למרכז הקניות ריו סול ולתחנת הרכבת (2 ק"מ). הספריה, גני סיישל, המרכז ההיסטורי של סיישל במרחק הליכה קצר (600 מ') וקו האוטובוס עוצר ממש ממול השטח. מדובר בהשקעה מצויינת למשקיע שמחפש הזדמנות בנייה בעיר.

פרטי הנכס

עלות: €65,000
שטח: 300 מ"ר
מחיר למ"ר: €217

תוספות

מעניין?

נשמח לספר לכם עוד

נכסים חמים

דירת סטודיו

ליסבון

דירה לשיפוץ

ליסבון

דירה משופצת 3 חדרים

סיישל

Copyright © MOJO Concierge Properies, 2017. All rights reserved.

| עקבו אחרינו
  • Portugal real estate investment
  • Portugal real estate investment
| צרו קשר

info@mcpportugal.com

תל אביב: 972.586.080.566+

ליסבון: 351.962.624.187+

Praça da Alegria no. 6, Sala 15, 1250-004 Lisboa

אנו חברת השקעות וניהול נדל״ן המתמחה בפורטוגל ובפרט בליסבון וסביבותיה. 

המומחיות שלנו היא באיתור דירות ובניינים במרכז העיר, באזורי ביקוש, תוך מקסום תשואות בהשכרה לטווח קצר, וכן בהשקעות בפריפריה להשבחה ובהשכרה לטווח ארוך

הבהרה
אין בתוכן במסמך זה התחייבות של החברה להשגת תשואה כלשהי. על אף ש  Mojo Concierge Properties Porugal נוקטת באמצעים סבירים על-מנת לוודא כי המידע והנתונים המופיעים במסמך זה הינם נכונים, מבוססים ואמינים, אין היא מבטיחה את מידת דיוקו, שלמותו ועדכניותו של המידע וכן את מידת התאמתו לכל צורך שהוא. בהתאם, השימוש במידע שבדף זה הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ו Mojo Concierge Properties Portugal ) MCPP) ושותפיה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לכל נזק ו/או הפסד אשר עלולים להיגרם, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מהמידע המסופק.
*הוצאות תפעול ומיסוי חלים על הכנסה משכירות בפורטוגל ויש לקחת זאת בחשבון בעת רכישת נכס. ייתכנו שינויים שאינם תלויים ב MCPP ואלו עלולים להשפיע על התשואה.