בניין משופץ 4 דירות

€935,000

ליסבון

Belem

מפה עמוד נכסים

תיאור הנכס

בניין משופץ של ארבע דירות - שתי דירות עם חדר שינה אחד ושתי דירות עם 2 חדרי שינה. הבניין ממוקם בקצה Rua do Embaixador (במקביל ל Rua da Junqueira מהצד של ארמון הנשיאות שב- Belém), ליד ה- MAAT ושביל ההליכה שלו (50 מטר) קרוב לטאגוס - הנהר באחד האזורים היפים ביותר של ליסבון, מלא בפעילויות תרבות ופנאי (מרכז התרבות של בלם, Cordoaria Nacional, LxFactory) ומוזיאונים (מוזיאון המאמנים, מוזיאון החשמל, מוזיאון הנשיאות, מוזיאון אוסף Berardo, הגן הבוטני הטרופי, מוזיאון ארט דקו ועוד).
כל החדרים הינם סוויטות. המטבחים משולבים באזורי המגורים בקונספט של חלל פתוח.
מיזוג אוויר עם התקנה מראש בכל החדרים. ארונות אחסון מובנים עם התקנה מתוכננת למדיחי כלים ומכונות כביסה. מטבחים שכבר מצוידים בכיריים, קולט אדים ומחמם מים (בקומת הקרקע יש את כל האבזור).
חניה חינם באזור.
הבניין כולל את הדירות הבאות:
קומת קרקע - T2 בגודל 60 מ"ר עם יציאה ישירות למדרכה מול הבניין, עם סלון, שני חדרי שינה, שני חדרי שירותים ו -3 ארונות אחסון גדולים. הוא כולל גם מכונת כביסה ומייבש, מדיח כלים, מיקרוגל, מקרר, תנור, כיריים, קולט אדים ומחמם מים).
קומה ראשונה - T2 בגודל 60 מ"ר וחצר פטיו בגודל 15 מ"ר מאחור, עם סלון, שני חדרי שינה, שני חדרי אמבטיה ושני ארונות אחסון (1 גדול ו -1 קטן)
קומה 2 בצד ימין - T1 בגודל 26 מ"ר ו מרפסת של 5 מ"ר המשקיפה על גשר 25 de Abril, עם סלון קטן, חדר שינה, חדר אמבטיה עם חלון וארון אחסון אחד.
קומה 2 בצד שמאל- T1 בגודל 29 מ"ר עם מרפסת של 5 מ"ר, המשקיף על Rua do Embaixador, עם סלון, חדר שינה, חדר אמבטיה ואחסון אחד.

פרטי הנכס

עלות: €935,000
שטח: 225 מ"ר
מחיר למ"ר: €4155

תוספות

כל הדירות עם מטבחים מאובזרים בכיריים, קולט אדים, ומחמם מים
ניתן להשכיר בכ-5000 יורו לחודש בהשכרה רגילה, או בהשכרה לתיירים בתשואה גבוהה משמעותית.
האזור מבוקש מאוד להשכרה רגילה או לתיירות.

מעניין?

נשמח לספר לכם עוד

ההודעה שלחה בהצלחה! נחזור אליך בהקדם

נכסים חמים

דירת שלושה חדרים

סיישל

T2

דירת שלושה חדרים

ליסבון

T2

דירת שלושה חדרים

ליסבון

t2