בניין 4 קומות לשיפוץ

€340,000

ליסבון

Alfama

תיאור הנכס

בניין לשיפוץ בשטח של 234 מ' , קומת קרקע ושלוש קומות נוספות (סה"כ 4) במרכז שכונת אלפאמה המקסימה והתוססת, בסימטה שקטה קרוב נהר הטאגוס.
הוגש כבר פרוייקט לאישור לעירייה עבור שיפוץ ורישום כארבע דירות נפרדות בגדלים של 45-49 מ"ר.
כרגע שתי דירות מאוכלוסות, בקומה הראשונה והשנייה, אבל הושג הסכם עם הדיירים שיעברו לקומת הקרקע והקומה הראשונה, על מנת לשמור למכירה \ השכרה את שתי הדירות בקומות העליונות שיש מהן נוף לנהר.
שכונת אלפאמה היא מבוך מקסים של רחובות קטנים מרוצפים, זרוע בבתים ישנים. זהו אזור שמטפס מנהר הטאגוס עד טירת סאו ג'ורג'. לשכונה זו אופי ייחודי ואפשר למצוא בה את הבניינים ההיסטוריים החשובים ביותר בליסבון בינהם הקתדרלה, טירת סאו ג'ורג', הפנתיאון וכנסיית סנטו אנטוניו.

פרטי הנכס

עלות: €340,000
שטח: 234 מ"ר
מחיר למ"ר: €1453

תוספות

שכ"ד חודשי צפוי לדירה: 900 אירו
לאחר השיפוץ יהיו ארבע דירות שני חדרים, אחת בכל קומה.

מעניין?

נשמח לספר לכם עוד

נכסים חמים

דירת סטודיו

ליסבון

דירה לשיפוץ

ליסבון

דירה משופצת 3 חדרים

סיישל

Copyright © MOJO Concierge Properies, 2017. All rights reserved.

| עקבו אחרינו
  • Portugal real estate investment
  • Portugal real estate investment
| צרו קשר

info@mcpportugal.com

תל אביב: 972.586.080.566+

ליסבון: 351.962.624.187+

Praça da Alegria no. 6, Sala 15, 1250-004 Lisboa

אנו חברת השקעות וניהול נדל״ן המתמחה בפורטוגל ובפרט בליסבון וסביבותיה. 

המומחיות שלנו היא באיתור דירות ובניינים במרכז העיר, באזורי ביקוש, תוך מקסום תשואות בהשכרה לטווח קצר, וכן בהשקעות בפריפריה להשבחה ובהשכרה לטווח ארוך

הבהרה
אין בתוכן במסמך זה התחייבות של החברה להשגת תשואה כלשהי. על אף ש  Mojo Concierge Properties Porugal נוקטת באמצעים סבירים על-מנת לוודא כי המידע והנתונים המופיעים במסמך זה הינם נכונים, מבוססים ואמינים, אין היא מבטיחה את מידת דיוקו, שלמותו ועדכניותו של המידע וכן את מידת התאמתו לכל צורך שהוא. בהתאם, השימוש במידע שבדף זה הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ו Mojo Concierge Properties Portugal ) MCPP) ושותפיה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לכל נזק ו/או הפסד אשר עלולים להיגרם, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מהמידע המסופק.
*הוצאות תפעול ומיסוי חלים על הכנסה משכירות בפורטוגל ויש לקחת זאת בחשבון בעת רכישת נכס. ייתכנו שינויים שאינם תלויים ב MCPP ואלו עלולים להשפיע על התשואה.