רכישת נכס בפורטוגל | בניין מאושר לבנייה להשקעה בסיישל

בניין מאושר לבנייה

€187,000

סיישל

Seixal Bay

תיאור הנכס

בניין הממוקם בלב המרכז ההיסטורי של סיישל שני צעדים מהמפרץ ורק 16 דקות מליסבון. לבניין פרוייקט מאושר מהעירייה להריסה ובנייה מחדש שכולל שתי דירות שלושה חדרים, בכל דירה שני חדרי אמבטיה, לדירה שבקומה העליונה מרפסת השקיפה על הנוף המרהיב של המפרץ. אידיאלי להשקעה להשכרה לטווח ארוך וגם לטווח קצר שכן זהו אזור מבוקש על ידי תיירים בסיישל, או כמובן לרכישה למגורים.

פרטי הנכס

עלות: €187,000
שטח: 160 מ"ר
מחיר למ"ר: €1169

תוספות

שתי דירות שלושה חדרים, נוף מהמם למפרץ!

מעניין?

נשמח לספר לכם עוד

נכסים חמים

בית משופץ 5 חדרים

אריסיירה

דירת שלושה חדרים

סיישל

דירת סטודיו

ליסבון

Copyright © MOJO Concierge Properies, 2017. All rights reserved.

| עקבו אחרינו
  • Portugal real estate investment
  • Portugal real estate investment
| צרו קשר

info@mcpportugal.com

 תל אביב: 972.586.080.566+

ליסבון: 429 050 218 351+

Praca da Alegria no. 6, Sala 15, 1250-004 Lisboa

אנו חברת השקעות וניהול נדל״ן המתמחה בפורטוגל ובפרט בליסבון וסביבותיה. 

המומחיות שלנו היא באיתור דירות ובניינים במרכז העיר, באזורי ביקוש, תוך מקסום תשואות בהשכרה לטווח קצר, וכן בהשקעות בפריפריה להשבחה ובהשכרה לטווח ארוך

הבהרה 

אין בתוכן במסמך זה התחייבות של החברה להשגת תשואה כלשהי. על אף ש Mojo Concierge Properties נוקטת באמצעים סבירים על-מנת לוודא כי המידע והנתונים המופיעים במסמך זה הינם נכונים, מבוססים ואמינים, אין היא מבטיחה את מידת דיוקו, שלמותו ועדכניותו של המידע וכן את מידת התאמתו לכל צורך שהוא. בהתאם, השימוש במידע שבדף זה הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ו Mojo Concierge Properties) MCP) ושותפיה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לכל נזק ו/או הפסד אשר עלולים להיגרם, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מהמידע המסופק.

*הוצאות תפעול ומיסוי חלים על הכנסה משכירות בפורטוגל ויש לקחת זאת בחשבון בעת רכישת נכס. ייתכנו שינויים שאינם תלויים ב MCP ואלו עלולים להשפיע על התשואה.