בניין מאושר לבנייה

€187,000

סיישל

Seixal Bay

תיאור הנכס

בניין הממוקם בלב המרכז ההיסטורי של סיישל שני צעדים מהמפרץ ורק 16 דקות מליסבון. לבניין פרוייקט מאושר מהעירייה להריסה ובנייה מחדש שכולל שתי דירות שלושה חדרים, בכל דירה שני חדרי אמבטיה, לדירה שבקומה העליונה מרפסת השקיפה על הנוף המרהיב של המפרץ. אידיאלי להשקעה להשכרה לטווח ארוך וגם לטווח קצר שכן זהו אזור מבוקש על ידי תיירים בסיישל, או כמובן לרכישה למגורים.

פרטי הנכס

עלות: €187,000
שטח: 160 מ"ר
מחיר למ"ר: €1169

תוספות

שתי דירות שלושה חדרים, נוף מהמם למפרץ!

מעניין?

נשמח לספר לכם עוד

נכסים חמים

דירת שני חדרים משופצת

ליסבון

דירת סטודיו ענקית

פורטו

דירת סטודיו גדולה

פורטו

Copyright © MOJO Concierge Properies, 2017. All rights reserved.

| עקבו אחרינו
  • Portugal real estate investment
  • Portugal real estate investment
| צרו קשר

info@mcpportugal.com

תל אביב: 972.586.080.566+

ליסבון: 351.218.050.429+

Praça da Alegria no. 6, Sala 15, 1250-004 Lisboa

אנו חברת השקעות וניהול נדל״ן המתמחה בפורטוגל ובפרט בליסבון וסביבותיה. 

המומחיות שלנו היא באיתור דירות ובניינים במרכז העיר, באזורי ביקוש, תוך מקסום תשואות בהשכרה לטווח קצר, וכן בהשקעות בפריפריה להשבחה ובהשכרה לטווח ארוך

הבהרה
אין בתוכן במסמך זה התחייבות של החברה להשגת תשואה כלשהי. על אף ש  Mojo Concierge Properties Porugal נוקטת באמצעים סבירים על-מנת לוודא כי המידע והנתונים המופיעים במסמך זה הינם נכונים, מבוססים ואמינים, אין היא מבטיחה את מידת דיוקו, שלמותו ועדכניותו של המידע וכן את מידת התאמתו לכל צורך שהוא. בהתאם, השימוש במידע שבדף זה הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ו Mojo Concierge Properties Portugal ) MCPP) ושותפיה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לכל נזק ו/או הפסד אשר עלולים להיגרם, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מהמידע המסופק.
*הוצאות תפעול ומיסוי חלים על הכנסה משכירות בפורטוגל ויש לקחת זאת בחשבון בעת רכישת נכס. ייתכנו שינויים שאינם תלויים ב MCPP ואלו עלולים להשפיע על התשואה.