פורטוגל משיקה ביטוח נסיעות לקוביד19- לתיירים

פורטוגל השיקה את תוכנית ביטוח הנסיעות שלה לתיירים המגיעים אליה מחו"ל תוך כדי מגיפת הקורונה (COVID-19).

יוזמה זו של המדינה קודמה על ידי RNA Seguros de Assistência וניתן לקבל מידע מפורט על תוכנית ביטוח זו באינטרנט.

ביטוח נסיעות זה יכלול הוצאות רפואיות, כירורגיות, בתי חולים ותרופות והוא יהיה תקף וניתן להארכה בכל חלקי המדינה.

המטרה היא להבטיח לכל המבקרים בפורטוגל שהם יכולים לטייל במדינה, תוך הגברת תחושת הביטחון האישי והבטיחות, בכל הקשור לקורונה.

יוזמה זו באה במאמץ להחיות את התיירות הבינלאומית לפורטוגל שנפגעה עקב מגיפת הקורונה ומשרד התיירות הפורטוגלי פעיל מאוד בזירה זו.

בנוסף קיים גם "דרכון הבריאות" של פורטוגל, המספק חבילה של שירותי בריאות לתיירים כחלק מהצעה מיוחדת שפותחה וקודמה על ידי משרד התיירות הפורטוגלי. במסגרת זו תייר שנרשם לדרכון הפורטוגלי יקבל הזדמנות לעבור בדיקת קוביד 19 וגישה לטיפול איכותי בבתי החולים ובמרפאות של ספקי הבריאות הפרטיים הגדולים ביותר בפורטוגל - CUF, Hospital da Luz, HPA Saúde ו- Lusíadas.

מדינות רבות המסתמכות על תיירות כבר גילו עניין ביוזמה זו של פורטוגל, להבטחת התנאים הבריאותיים החיוניים לשקט נפשי של המבקרים בה.
Copyright © MOJO Concierge Properies, 2017. All rights reserved.

| עקבו אחרינו
  • Portugal real estate investment
  • Portugal real estate investment
| צרו קשר

info@mcpportugal.com

תל אביב: 972.586.080.566+

ליסבון: 351.218.050.429+

Praça da Alegria no. 6, Sala 15, 1250-004 Lisboa

אנו חברת השקעות וניהול נדל״ן המתמחה בפורטוגל ובפרט בליסבון וסביבותיה. 

המומחיות שלנו היא באיתור דירות ובניינים במרכז העיר, באזורי ביקוש, תוך מקסום תשואות בהשכרה לטווח קצר, וכן בהשקעות בפריפריה להשבחה ובהשכרה לטווח ארוך

הבהרה
אין בתוכן במסמך זה התחייבות של החברה להשגת תשואה כלשהי. על אף ש  Mojo Concierge Properties Porugal נוקטת באמצעים סבירים על-מנת לוודא כי המידע והנתונים המופיעים במסמך זה הינם נכונים, מבוססים ואמינים, אין היא מבטיחה את מידת דיוקו, שלמותו ועדכניותו של המידע וכן את מידת התאמתו לכל צורך שהוא. בהתאם, השימוש במידע שבדף זה הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ו Mojo Concierge Properties Portugal ) MCPP) ושותפיה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לכל נזק ו/או הפסד אשר עלולים להיגרם, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מהמידע המסופק.
*הוצאות תפעול ומיסוי חלים על הכנסה משכירות בפורטוגל ויש לקחת זאת בחשבון בעת רכישת נכס. ייתכנו שינויים שאינם תלויים ב MCPP ואלו עלולים להשפיע על התשואה.