בוטלה חובת בידוד לחוזרים מפורטוגל!

תכננתם לרכוש נכס בפורטוגל והתוכניות שלכם נדחו כי לא יכולתם להיכנס לפורטוגל ו\או לא רציתם לשהות בבידוד שבועיים בארץ בחזרה?אז מהיום אפשר לנסוע!


משרד הבריאות הודיע היום 31.8.20 כי ** אין חובת בידוד בארץ לחוזרים ממדינות ירוקות- בינהן פורטוגל! **

להודעת משרד הבריאות: https://www.gov.il/he/departments/news/30082020_04

כניסה לפורטוגל:

ישראלים בעלי דרכונים אירופאים יכולים להיכנס לפורטוגל.

>> ממידע ששיתפו ישראלים בקבוצות ייעודיות ברשת עולה כי ישראלים שאינם בעלי דרכון אירופאי יכולים להיכנס לפורטוגל במידה ומגיעים ממדינה ירוקה (כגון יוון) שמאפשרת כניסת ישראלים.


אפשר להתעדכן גם כאן באופן שוטף ברשימת המדינות הירוקות והאדומות: https://www.gov.il/he/Departments/DynamicCollectors/green-red-countries?skip=0


מוזמנים לתכנן איתנו סיור נכסים בפורטוגל לפני נסיעתכם, הצוות המקצועי שלנו ממתין לכם עם הזדמנויות רכישה מצוינות!Copyright © MOJO Concierge Properies, 2017. All rights reserved.

| עקבו אחרינו
  • Portugal real estate investment
  • Portugal real estate investment
| צרו קשר

info@mcpportugal.com

תל אביב: 972.586.080.566+

ליסבון: 351.218.050.429+

Praça da Alegria no. 6, Sala 15, 1250-004 Lisboa

אנו חברת השקעות וניהול נדל״ן המתמחה בפורטוגל ובפרט בליסבון וסביבותיה. 

המומחיות שלנו היא באיתור דירות ובניינים במרכז העיר, באזורי ביקוש, תוך מקסום תשואות בהשכרה לטווח קצר, וכן בהשקעות בפריפריה להשבחה ובהשכרה לטווח ארוך

הבהרה
אין בתוכן במסמך זה התחייבות של החברה להשגת תשואה כלשהי. על אף ש  Mojo Concierge Properties Porugal נוקטת באמצעים סבירים על-מנת לוודא כי המידע והנתונים המופיעים במסמך זה הינם נכונים, מבוססים ואמינים, אין היא מבטיחה את מידת דיוקו, שלמותו ועדכניותו של המידע וכן את מידת התאמתו לכל צורך שהוא. בהתאם, השימוש במידע שבדף זה הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ו Mojo Concierge Properties Portugal ) MCPP) ושותפיה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לכל נזק ו/או הפסד אשר עלולים להיגרם, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מהמידע המסופק.
*הוצאות תפעול ומיסוי חלים על הכנסה משכירות בפורטוגל ויש לקחת זאת בחשבון בעת רכישת נכס. ייתכנו שינויים שאינם תלויים ב MCPP ואלו עלולים להשפיע על התשואה.