ליסבון זינקה למקום הראשון המומלץ להשקעות נדל"ן באירופה ב-2019

ליסבון זינקה למקום הראשון המומלץ להשקעות נדל"ן באירופה ב-2019

בשנה שעברה דורגה במקום ה-10 | על פי דוח שהוכן על ידי ULI בשיתוף PwCהמסקנה שאליה הגיעו במשותף ULI (שמתמחה במגמות נדל"ן בעולם) וחברת הייעוץ הגלובאלית PwC בדו"ח השנתי שחיברו הנ"ל הינה שליסבון הינה יעד ההשקעות מספר אחד באירופה לשנת 2019.


הדו"ח מסתמך בין השאר על חוות דעת של יותר מ800 מומחי נדל"ן מקצועיים מרחבי אירופה, כולל משקיעים, חברות קבלניות, גופים מממנים וחברות ייעוץ.


כאמור, ליסבון זינקה מהמקום ה-10 למקום ה-1 בדירוג השנתי של העיר שנכלל במגמות הנדל"ן של אירופה, כאשר כל המגיבים מהללים את איכות החיים בעיר ואת אופן ניהול העיר.


עשרת המקומות הראשונים בדירוג המלצת ההשקעה נשלטים על ידי ערים גרמניות: ברלין במקום השני אחרי ליסבון, ולאחריה פרנקפורט, המבורג ומינכן, אולם הפופולריות הגבוהה שלהן לעיתים מייצגת בעייה עבור חלק מהמגיבים בהתחשב ברמות ההשקעה הגבוהות באזורים אלה.


ערים נוספות מדורגות הינן מדריד, אמסטרדם, וינה ודאבלין שמוערכות באופן חיובי בעקבות מאפייני הנדל"ן והצמיחה שלהן, אך במקרים רבים גם בזכות איכות החיים, חדשנות והיכולת למשוך אנשים כשרוניים ויצירתיים להתגורר בעיר.


מתורגם. למאמר המקורי


  • Portugal real estate investment
  • Portugal real estate investment
info@mcpportugal.com | Lisbon: +351 935 406 497 | Tel Aviv: +972.586.080.566
הבהרה 
אין בתוכן במסמך זה התחייבות של החברה להשגת תשואה כלשהי. על אף ש Mojo Concierge Properties נוקטת באמצעים סבירים על-מנת לוודא כי המידע והנתונים המופיעים במסמך זה הינם נכונים, מבוססים ואמינים, אין היא מבטיחה את מידת דיוקו, שלמותו ועדכניותו של המידע וכן את מידת התאמתו לכל צורך שהוא. בהתאם, השימוש במידע שבדף זה הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ו Mojo Concierge Properties) MCP) ושותפיה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לכל נזק ו/או הפסד אשר עלולים להיגרם, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מהמידע המסופק.
*הוצאות תפעול ומיסוי חלים על הכנסה משכירות בפורטוגל ויש לקחת זאת בחשבון בעת רכישת נכס. ייתכנו שינויים שאינם תלויים ב MCP ואלו עלולים להשפיע על התשואה.
Copyright © MOJO Concierge Properies, 2017. All rights reserved.