יעד חדש להשקעות נדל"ן בפורטוגל- אלגרבה (Algarve)

עודכן ב: 19 אפר 2020

מומחי הנדל"ן צופים גידול ניכר בהשקעות נדל"ן במחוז אלגרבה (Algarve) בפורטוגל במסגרת השינויים בתוכנית ה"ויזה זהב" של המדינה שצפויים בעקבות החלטת הממשלה בפורטוגל להוציא מהמשוואה את ליסבון ופורטו כיעדי השקעה מותרים לצורך קבלת ויזה זהב במסגרת השקעה בנדל"ן.


במסיבת עיתונאים שנערכה לאחרונה אמרה חברת הפרלמנט אנה קטרינה מנדס כי אחרי שמסלול הויזה זהב הביא לזרימה מוגברת של השקעות זרות למדינה בשנים האחרונות (מ- 2012 ) הציפיייה כעת היא שהשקעות אלו יהיו מוגבלות לאזורים פנימיים במדינה כגון מדירה והאיים האזוריים. למרות שהיא לא הזכירה את מחוז אלגרבה, הסברה בענף הנדל"ן היא שגם אזור זה יהיה פתוח להשקעה במסגרת מסלול קבלת ויזה זהב.


אלו חדשות נהדרות עבור אלגרבה ומדירה כיוון שהרוב המכריע של המשקיעים במסגרת ה"ויזה זהב" אינם מתכוונים להתגורר בפורטוגל. הם שוהים במדינה את פרק הזמן המינימלי שנדרש מהם במסגרת מסלול השקעה זה בעוד הנכס שנרכש מושכר במטרה להפיק את התשואה המקסימלית על ההשקעה.


משקיעים אלו יפנו כעת לאלגרבה ומדירה. שני המקומות היחידים האחרים במדינה שיכולים להציע תשואות ברמה דומה לזו של ליסבון ופורטו.


היות וההערכה היא שבאלגרבה ההשקעות יופנו בעיקר לתחום דירות הנופש לא צפויה השפעה שלילית שתביא לביקוש יתר לנכסי מגורים כפי שלעיתים קורה בערים הגדולות.


החלטת הממשלה להגביל את האזורים להשקעה במסגרת הזכאות לקבלת אזרחות (ויזה זהב בפורטוגל) תתרום גם להקטנת השקעות של כסף שחור במדינה במסגרת הלבנת הון, ובעיקר תוריד לחץ של ביקושים מהערים הגדולות, תתרום לייצוב המחירים , ותפנה השקעות לאזורים אחרים במדינה הזקוקים לכך.


למשקיעי הנדל"ן זו הזדמנות להכיר אפשרויות השקעה חדשות ומעניינות בפורטוגל.


יש לציין כי עדיין לא פורסם באופן מסודר מהם האזורים החדשים להשקעה המוכרים לצורך זכאות להגשת בקשה לויזה זהב בפורטוגל, והמסלול הקיים עדיין תקף, עד שתוצא הודעה רשמית מהרשויות.
Copyright © MOJO Concierge Properies, 2017. All rights reserved.

| עקבו אחרינו
  • Portugal real estate investment
  • Portugal real estate investment
| צרו קשר

info@mcpportugal.com

תל אביב: 972.586.080.566+

ליסבון: 351.218.050.429+

Praça da Alegria no. 6, Sala 15, 1250-004 Lisboa

אנו חברת השקעות וניהול נדל״ן המתמחה בפורטוגל ובפרט בליסבון וסביבותיה. 

המומחיות שלנו היא באיתור דירות ובניינים במרכז העיר, באזורי ביקוש, תוך מקסום תשואות בהשכרה לטווח קצר, וכן בהשקעות בפריפריה להשבחה ובהשכרה לטווח ארוך

הבהרה
אין בתוכן במסמך זה התחייבות של החברה להשגת תשואה כלשהי. על אף ש  Mojo Concierge Properties Porugal נוקטת באמצעים סבירים על-מנת לוודא כי המידע והנתונים המופיעים במסמך זה הינם נכונים, מבוססים ואמינים, אין היא מבטיחה את מידת דיוקו, שלמותו ועדכניותו של המידע וכן את מידת התאמתו לכל צורך שהוא. בהתאם, השימוש במידע שבדף זה הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ו Mojo Concierge Properties Portugal ) MCPP) ושותפיה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לכל נזק ו/או הפסד אשר עלולים להיגרם, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מהמידע המסופק.
*הוצאות תפעול ומיסוי חלים על הכנסה משכירות בפורטוגל ויש לקחת זאת בחשבון בעת רכישת נכס. ייתכנו שינויים שאינם תלויים ב MCPP ואלו עלולים להשפיע על התשואה.