פורטוגל מובילה את דירוג ההזמנות האירופי ביום האהבה

פלטפורמת ההזמנות המקוונת העיקרית למסעדות באירופה, אוסטרליה ואמריקה הלטינית, TheFork חושפת מחקר על ההרגלים של פורטוגזים ואירופאים ביום האהבה.

ציון יום האהבה בבילוי במסעדה נותר קלאסי. לפי TheFork זהו התאריך בשנה עם המספר הגבוה ביותר של הזמנות.

בממוצע, האירופאים מבצעים הזמנות פי 3 יותר בארוחות ב -14 בפברואר, בהשוואה לשאר החודש. הפורטוגלים אפילו מובילים את הדירוג הזה עם הזמנות של פי 4 יותר במועד זה, לפני מדינות כמו צרפת (3.6+), שוויץ והולנד (3+) ואיטליה (2.6+).

מחקר TheFork מגלה כי הבילוי במסעדה ביום זה אינו בלעדי לזוגות. למעשה, כארבעה אחוז מהאירופאים מזמינים ארוחת ערב ליחיד או ל- 3 אנשים בערב זה.

גם במקרה זה, פורטוגל בולטת, מיד אחרי ההולנדים (4.6 אחוז לעומת 5.4 אחוזים), ואחריהן מדינות כמו איטליה (4.5 אחוז), שוויץ (3.3 אחוז) וצרפת (3 אחוז).

על פי הנתונים מפלטפורמת TheFork, לא נראה כי לאירוע יש השפעה על רמת המחירים של המסעדות המוזמנות.

בפורטוגל, המחיר הממוצע במסעדות שהוזמנו בתאריך זה דווקא נמוך (!) משאר השנה (24.2 אירו לעומת 26.2 אירו) ואותו סוג של ירידה במחיר התגלה בצרפת (32.1 אירו לעומת 34 אירו).

בלי קשר, בפורטוגל המחיר הממוצע במסעדה הינו מתחת לממוצע האירופי ועומד על כ -35 אירו.

ברמה הלאומית בפורטוגל, המטבח הנצרך ביותר ביום האהבה הוא פורטוגזי, ואחריו מטבח בינלאומי ואיטלקי. השלושה המובילים בצרפת כוללים מטבח צרפתי, איטלקי והודי. האיטלקים לעומת זאת בוחרים בטעמים ים תיכוניים, פירות ים ואוכל יפני. ההולנדים צורכים בעיקר מטבח בינלאומי, צרפתי ואיטלקי, השוויצרים מהמרים על מטבח צרפתי, בינלאומי ואיטלקי.

ואם אתם בפורטוגל ביום האהבה, אז הנה מספר אפשרויות רומנטיות מומלצות עבורכם לבילוי במסעדה:

Lisbon: Esqina Gastro & Cocktail Bar, Espada and Trato32

Cascais: Valério and Taberna da Praça

Porto: Hortas & Pratos, La Maison Rouge 48 and Panda

Algarve: Faz Gostos and O Alagar

Évora: Cafe Tiborna

Coimbra: Trovador and Telheiro

Braga: Lab253 and Migaitas Salão Champagne

* מתורגם. מקור: https://www.theportugalnews.com/news/portugal-leads-european-ranking-of-reservations-on-valentines-day/52984

33 צפיות0 תגובות

Copyright © MOJO Concierge Properies, 2017. All rights reserved.

| עקבו אחרינו
  • Portugal real estate investment
  • Portugal real estate investment
| צרו קשר

info@mcpportugal.com

תל אביב: 972.586.080.566+

ליסבון: 351.218.050.429+

Praça da Alegria no. 6, Sala 15, 1250-004 Lisboa

אנו חברת השקעות וניהול נדל״ן המתמחה בפורטוגל ובפרט בליסבון וסביבותיה. 

המומחיות שלנו היא באיתור דירות ובניינים במרכז העיר, באזורי ביקוש, תוך מקסום תשואות בהשכרה לטווח קצר, וכן בהשקעות בפריפריה להשבחה ובהשכרה לטווח ארוך

הבהרה
אין בתוכן במסמך זה התחייבות של החברה להשגת תשואה כלשהי. על אף ש  Mojo Concierge Properties Porugal נוקטת באמצעים סבירים על-מנת לוודא כי המידע והנתונים המופיעים במסמך זה הינם נכונים, מבוססים ואמינים, אין היא מבטיחה את מידת דיוקו, שלמותו ועדכניותו של המידע וכן את מידת התאמתו לכל צורך שהוא. בהתאם, השימוש במידע שבדף זה הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ו Mojo Concierge Properties Portugal ) MCPP) ושותפיה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לכל נזק ו/או הפסד אשר עלולים להיגרם, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מהמידע המסופק.
*הוצאות תפעול ומיסוי חלים על הכנסה משכירות בפורטוגל ויש לקחת זאת בחשבון בעת רכישת נכס. ייתכנו שינויים שאינם תלויים ב MCPP ואלו עלולים להשפיע על התשואה.