ניהול נכס בפורטוגל - מקסום התשואה

עודכן ב: 22 אוג 2020קניתם דירה להשקעה בפורטוגל, מזל טוב! אתם וודאי רוצים להבטיח כי תקבלו את התשואה לה ציפיתם מהשקעת הנדל"ן שביצעתם בבירה אירופאית.

אבל איך מנהלים נכס שנמצא 4 שעות טיסה מכם?

בחירת הגורם שינהל עבורכם את הנכס היא בחירה בעלת משמעות קריטית להצלחת ההשקעה שביצעתם. בין אם אתם משכירים את הדירה לטווח קצר (על בסיס לילה או מספר לילות) באתרים כגון Airbnb, Booking ודומיהן, ובין אם אתם משכירים את הנכס לטווח ארוך.

השכרה לטווח קצר

ליסבון ופורטו חוות פריחה חסרת תקדים בתיירות, והלינה בדירות לטווח קצר הינה חוויה מועדפת על תיירים בעיקר מכיוון שאלו מאפשרות שהות נוחה בקרובה למרכז העיר ובעלות נמוכה יותר. הגורמים העיקריים שישפיעו על המחיר והתפוסה בנכס הם כמובן המיקום והאבזור שלה. אך כאשר מפרסמים את הדירה לצרכי השכרה לטווח קצר חשובים ביותר גם התמונות (נראות הדירה) והביקורות (Reviews). לכן חשוב ביותר לבחור חברת ניהול נכסים איכותית, שתכיר לא רק את הצדדים השונים הקשורים ברכישת דירה אלא שתדע כיצד לעצב את הדירה בצורה שתיירים אוהבים, תפרסם ותשווק את הנכס באתרים המובילים להשכרת דירות, תשלוט בתמחור השוק, תדאג לתקשורת עם השוכרים, לניקיון הדירה, ולתחזוקתה, ולבסוף תעביר לכם את התמורה לה ציפיתם היישר לחשבון הבנק בצורה אמינה ובזמן.

השכרה לטווח ארוך

הגורמים המשפיעים על השכרה לטווח ארוך הם אחרים. במקרה זה יש לבחור שוכרים איכותיים לתקופה של שנה או יותר, לתחזק את הדירה, ולוודא כי שכר הדירה משולם בזמן.

חשיבות חברת הניהול

חברת ניהול איכותית מפעילה גורמים מקומיים כגון מנקות, שיפוצניקים, שירותי כביסה, תופרות ועוד על מנת לשמור את הנכס שלכם במצב מעולה המניב עבורכם את ההכנסה שלה ציפיתם.

#מדריך #Portugal #ניהולנכס #ניהולדירות #רכישתנכסבפורטוגל #ניהולדירותבליסבון #ניהולדירותבפורטו

Copyright © MOJO Concierge Properies, 2017. All rights reserved.

| עקבו אחרינו
  • Portugal real estate investment
  • Portugal real estate investment
| צרו קשר

info@mcpportugal.com

תל אביב: 972.586.080.566+

ליסבון: 351.218.050.429+

Praça da Alegria no. 6, Sala 15, 1250-004 Lisboa

אנו חברת השקעות וניהול נדל״ן המתמחה בפורטוגל ובפרט בליסבון וסביבותיה. 

המומחיות שלנו היא באיתור דירות ובניינים במרכז העיר, באזורי ביקוש, תוך מקסום תשואות בהשכרה לטווח קצר, וכן בהשקעות בפריפריה להשבחה ובהשכרה לטווח ארוך

הבהרה
אין בתוכן במסמך זה התחייבות של החברה להשגת תשואה כלשהי. על אף ש  Mojo Concierge Properties Porugal נוקטת באמצעים סבירים על-מנת לוודא כי המידע והנתונים המופיעים במסמך זה הינם נכונים, מבוססים ואמינים, אין היא מבטיחה את מידת דיוקו, שלמותו ועדכניותו של המידע וכן את מידת התאמתו לכל צורך שהוא. בהתאם, השימוש במידע שבדף זה הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ו Mojo Concierge Properties Portugal ) MCPP) ושותפיה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לכל נזק ו/או הפסד אשר עלולים להיגרם, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מהמידע המסופק.
*הוצאות תפעול ומיסוי חלים על הכנסה משכירות בפורטוגל ויש לקחת זאת בחשבון בעת רכישת נכס. ייתכנו שינויים שאינם תלויים ב MCPP ואלו עלולים להשפיע על התשואה.