השקעה בפורטוגל – תופעה עולמית


בתחילת השנה העלתה מדונה תמונה לאינסטגרם בה היא הודיעה לכל העולם שהיא קנתה בית בעיר היפיפייה וההיסטורית סינטרה הנמצאת מרחק קצר מליסבון בירת פורטוגל. "האנרגיה של פורטוגל היא השראה עבורי, אני מרגישה כאן פרץ של יצירתיות וחיים" כתבה כוכבת הפופ בפוסט שנלווה לתמונה.

מדונה לא לבד. איתה באולם הנוסעים הנכנסים של ליסבון נמצאת גם נערת הבונד מוניקה בלוצ'י שקנתה נכס מרשים הסמוך לאחת הטירות של ליסבון בשכונת גראקה (Graca) היפיפייה וזאת בשכנות לכריסטיאן לובוטין, אחת ממעצבות העל העולמיות בתחום הנעליים.

גם מיכאל פאסבנדר (מגניטו, ממזרים חסרי כבוד, אחים לנשק) קנה לאחרונה בית בשכונת אלפאמה (Alfama) בעוד ג'ון מלקוביץ נכנס כשותף מרכזי באחד ממועדוני הלילה המפורסמים באירופה Lux-Fragil באיזור הנמל של ליסבון.

ואי אפשר ללא הזווית הישראלית. גם אייל גולן רכש שני בניינים להשקעה במרכז העיר פורטו. רכישה זו, בסכום של מעל 350,000 יורו, מזכה את גולן באפשרות לקבל אזרחות פורטוגלית באמצעות מסלול ויזת הזהב (Golden Visa) המעניק אפשרות לקבלת אזרחות עבור זרים המשקיעים בפורטוגל סכומים בהיקף הגדול מהסכום האמור. גולן כבר ידע כנראה לפני שנים שהאהבה שלו נמצאת בפורטוגל, כפי שניתן לראות בקליפ הבא....

הקסם של פורטוגל, עם מזג האוויר הנפלא, החופים המדהימים התרבות העשירה והאוכל והיין המעולים (והזולים) צפויים למשוך מפורסמים רבים נוספים להשקיע בנכסים בליסבון, בפורטו, באלגרב, ועוד.

עם זאת, לא צריך לצעוד על השטיח האדום לצורך השקעה בפורטוגל. עבור הישראלים המעוניינים להשקיע, ישנן הזדמנויות מצוינות להשקעה בדירות במחירים נוחים של החל מ 130,000 יורו ובתנאי מימון נוחים.

#השקעותנדלquotןבליסבון #Portugal #ליסבון #מדונה

Copyright © MOJO Concierge Properies, 2017. All rights reserved.

| עקבו אחרינו
  • Portugal real estate investment
  • Portugal real estate investment
| צרו קשר

info@mcpportugal.com

תל אביב: 972.586.080.566+

ליסבון: 351.218.050.429+

Praça da Alegria no. 6, Sala 15, 1250-004 Lisboa

אנו חברת השקעות וניהול נדל״ן המתמחה בפורטוגל ובפרט בליסבון וסביבותיה. 

המומחיות שלנו היא באיתור דירות ובניינים במרכז העיר, באזורי ביקוש, תוך מקסום תשואות בהשכרה לטווח קצר, וכן בהשקעות בפריפריה להשבחה ובהשכרה לטווח ארוך

הבהרה
אין בתוכן במסמך זה התחייבות של החברה להשגת תשואה כלשהי. על אף ש  Mojo Concierge Properties Porugal נוקטת באמצעים סבירים על-מנת לוודא כי המידע והנתונים המופיעים במסמך זה הינם נכונים, מבוססים ואמינים, אין היא מבטיחה את מידת דיוקו, שלמותו ועדכניותו של המידע וכן את מידת התאמתו לכל צורך שהוא. בהתאם, השימוש במידע שבדף זה הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ו Mojo Concierge Properties Portugal ) MCPP) ושותפיה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לכל נזק ו/או הפסד אשר עלולים להיגרם, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מהמידע המסופק.
*הוצאות תפעול ומיסוי חלים על הכנסה משכירות בפורטוגל ויש לקחת זאת בחשבון בעת רכישת נכס. ייתכנו שינויים שאינם תלויים ב MCPP ואלו עלולים להשפיע על התשואה.