הכלכלה בפורטוגל ממשיכה לנסוקהמצב הכלכלי בפורטוגל ממשיך להציג מדדים חיוביים מספר שנים ברצף. מעבר לעלייה המתמשכת במספר התיירים הפוקדים את פורטוגל בכלל וליסבון בפרט מדי שנה.

מהנתונים שאספנו, ב-2017 ביקרו 21 מליון תיירים בליסבון, מתוכם 2.4 מליון תיירים באוגוסט בלבד, שהיה חודש שיא מבחינת כמות תיירים בחודש אחד.

הגידול המתמשך במספר התיירים ממשיך לדחוף את הכלכלה המקומית והדבר ממתבטא בירידה מתמשכת בשיעורי האבטלה ובעלייה בכמות המועסקים.

בחודש מרץ האחרון שיעור האבטלה ירד ל-7.4% - השיעור הנמוך ביותר מזה 14 שנה! לשם ההשוואה בחודש הקודם (פברואר) עמד שיעור האבטלה על 7.6% , בעוד שבחודש המקביל בשנה שעברה הוא היה 9.7%. (על פי פרסום של לשכת הסטטיסטיקה בפורטוגל מ-30.4.18 )

זאת ועוד- ליסבון היא העיר שעשתה את הקפיצה הגדולה ביותר בתיירות בשנת 2017, וסומנה כיעד התיירות מספר אחד ב-2018, בתחרות World Travel Awards

אין ספק שאקלים זה מוסיף לאטרקטיביות של פורטוגל בכלל וליסבון בפרט- כיעד למשקיעים בנדל"ן המחפשים שווקים חדשים בעלי תשואה טובה מחד ורמת סיכון יחסית נמוכה- מאידך.

#Portugal #ליסבון #כדאיותהשקעהבליסבון #כדאיותהשקעהבפורטוגל #השקעותנדלquotןבליסבון #השקעהבפורטוגל #רכישתנכסבפורטוגל #השקעהפורטוגל #השקעהבליסבון

Copyright © MOJO Concierge Properies, 2017. All rights reserved.

| עקבו אחרינו
  • Portugal real estate investment
  • Portugal real estate investment
| צרו קשר

info@mcpportugal.com

תל אביב: 972.586.080.566+

ליסבון: 351.218.050.429+

Praça da Alegria no. 6, Sala 15, 1250-004 Lisboa

אנו חברת השקעות וניהול נדל״ן המתמחה בפורטוגל ובפרט בליסבון וסביבותיה. 

המומחיות שלנו היא באיתור דירות ובניינים במרכז העיר, באזורי ביקוש, תוך מקסום תשואות בהשכרה לטווח קצר, וכן בהשקעות בפריפריה להשבחה ובהשכרה לטווח ארוך

הבהרה
אין בתוכן במסמך זה התחייבות של החברה להשגת תשואה כלשהי. על אף ש  Mojo Concierge Properties Porugal נוקטת באמצעים סבירים על-מנת לוודא כי המידע והנתונים המופיעים במסמך זה הינם נכונים, מבוססים ואמינים, אין היא מבטיחה את מידת דיוקו, שלמותו ועדכניותו של המידע וכן את מידת התאמתו לכל צורך שהוא. בהתאם, השימוש במידע שבדף זה הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ו Mojo Concierge Properties Portugal ) MCPP) ושותפיה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לכל נזק ו/או הפסד אשר עלולים להיגרם, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מהמידע המסופק.
*הוצאות תפעול ומיסוי חלים על הכנסה משכירות בפורטוגל ויש לקחת זאת בחשבון בעת רכישת נכס. ייתכנו שינויים שאינם תלויים ב MCPP ואלו עלולים להשפיע על התשואה.