גוגל פותחת מרכז תמיכה אזורי בליסבון - דחיפה נוספת להיי טק ולכלכלה המקומית


גוגל תפתח מרכז תמיכה חדש לאירופה, המזרח התיכון ואפריקה בפורטוגל השנה, אמר ראש הממשלה אנטוניו קוסטה ביום רביעי.

קוסטה אמר כי החלטת חברת הטכנולוגיה האמריקנית תביא ליצירת 500 משרות היי טק עבור עובדים פורטוגלים בעלי ההכשרה המתאימה, והיא מהווה הכרה בסטנדרטים הגבוהים של ההשכלה במדינה ובעוצמתה הטכנולוגית.

"גוגל תפתח את משרדי אירופה, המזרח התיכון ואפריקה בליסבון השנה, ותשכור עד 500 מהמהנדסים המוכשרים ביותר בפורטוגל", אמר קוסטה.

"השקענו רבות בחינוך, אנחנו טובים מאוד בשפות ויש לנו מאגר גדול של מהנדסים מיומנים", אמר קוסטה באנגלית קצת שבורה והוסיף בחיוך שהוא יוצא מן הכלל.

דובר גוגל לא היה מוכן לומר כמה החברה מתכוונת להשקיע במרכז בליסבון, שיוקדש לספקי גוגל התומכים בפעילותה.

המרכז יפתח בעיר Oeiras הנמצאת בפאתי ליסבון, שם שוכנים משרדיהן המקומיים של לא מעט חברות טכנולוגיה אחרות.

שר הכלכלה אמר כי השיחות על המרכז החדש החלו כבר במהלך וועידת ה"Web" השנתית בחודש נובמבר, שהתארחה בליסבון זו השנה השנייה ברציפות.

וועידת הWeb התפתחה לאחד מכנסי הטכנולוגיה הגדולים בעולם, מ -400 משתתפים בשנת 2010 בדבלין, ל -59,000 משתתפים בנובמבר האחרון.

פורטוגל נלחמה לארח את הוועידה והצליחה להביא אותה לליסבון בשנת 2016 , כאשר המטרה היתה להגביר את מקורות המימון והתמיכה לחברות טכנולוגיה במשק שעדיין מחלים מהמשבר הכלכלי של 2011 – 2014 .


מתורגם, מקור:

https://www.aol.com/article/finance/2018/01/24/google-to-open-tech-center-near-lisbon-creating-500-jobs-prime-minister/23342615/#slide=7143807#fullscreen


27 צפיות0 תגובות

Copyright © MOJO Concierge Properies, 2017. All rights reserved.

| עקבו אחרינו
  • Portugal real estate investment
  • Portugal real estate investment
| צרו קשר

info@mcpportugal.com

תל אביב: 972.586.080.566+

ליסבון: 351.218.050.429+

Praça da Alegria no. 6, Sala 15, 1250-004 Lisboa

אנו חברת השקעות וניהול נדל״ן המתמחה בפורטוגל ובפרט בליסבון וסביבותיה. 

המומחיות שלנו היא באיתור דירות ובניינים במרכז העיר, באזורי ביקוש, תוך מקסום תשואות בהשכרה לטווח קצר, וכן בהשקעות בפריפריה להשבחה ובהשכרה לטווח ארוך

הבהרה
אין בתוכן במסמך זה התחייבות של החברה להשגת תשואה כלשהי. על אף ש  Mojo Concierge Properties Porugal נוקטת באמצעים סבירים על-מנת לוודא כי המידע והנתונים המופיעים במסמך זה הינם נכונים, מבוססים ואמינים, אין היא מבטיחה את מידת דיוקו, שלמותו ועדכניותו של המידע וכן את מידת התאמתו לכל צורך שהוא. בהתאם, השימוש במידע שבדף זה הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ו Mojo Concierge Properties Portugal ) MCPP) ושותפיה לא יהיו אחראים בכל צורה שהיא לכל נזק ו/או הפסד אשר עלולים להיגרם, במישרין או בעקיפין, כתוצאה מהמידע המסופק.
*הוצאות תפעול ומיסוי חלים על הכנסה משכירות בפורטוגל ויש לקחת זאת בחשבון בעת רכישת נכס. ייתכנו שינויים שאינם תלויים ב MCPP ואלו עלולים להשפיע על התשואה.