השקעה בנדל"ן בפורטוגל בליווי צמוד | מוג'ו נדלן פורטוגל

דירות ובניינים לרכישה בליווי צמוד

ליווי פיננסי בקבלת מימון לרכישה מול בנקים מקומיים

ייעוץ וליווי שלך בפורטוגל בכל התהליך עד להשלמת הרכישה 

מתן מעטפת משפטית מתאימה

איתור הנכס המתאים עבורך

מכירת הנכס עבורך

ניהול שוטף בהשכרה ותחזוקה

ניהול השיפוץ, עיצוב וריהוט

מעניין? נשמח לספר לכם עוד

התקשרו עכשיו

השקעה בפורטוגל

כל הסיבות להתחיל להשקיע עוד היום בנדל״ן בפורטוגל ולהנות מהתשואות כבר מחר

אפשרות לקבלת מימון גבוה ברכישה

עד 70% בריבית אטרקטיבית ביותר

עלייה חדה  של מעל 30% במחירי הנדל"ן

במחירי הנדל"ן והשכירות בשנתיים האחרונות באזורי הביקוש כאשר מגמה זו צפויה להמשך בשנים הקרובות

מחירי הנדל"ן נמוכים

משמעותית מבישראל וכן מבירות אירופאיות אחרות כגון ברלין או ברצלונה 

כלכלה בצמיחה חזקה

ואקלים חיובי כלפי תעשיית האירוח לטווח קצר וזאת בניגוד חד למתרחש בברצלונה וברלין שם ישנה עוינות וצעדים רגולטוריים להגבלת תעשייה זאת.

תשואות גבוהות

של עד 15% מהשכרת הנכס.

מעניין? נשמח לספר לכם עוד

התקשרו עכשיו

אילן ורונית, 36, 32

תל אביב

אנחנו זוג צעיר שמתגורר בתל אביב ומרוויח סכום לא מבוטל ברמה החודשית, אבל לא רצינו לשעבד את עצמנו להחזר חודשי של 6000 ₪ עד סוף החיים. בעזרת מוג'ו פורטוגל רכשנו, בהשקעה של כ 300,000 ₪ דירה במרכז ליסבון. הדירה דרשה שיפוצים וגם בנושא זה מוג'ו טיפלו על הצד הטוב ביותר. הדירה מושכרת בחוזה ארוך טווח ב490 יורו בחודש (תשואה של 7.4%) ויש לנו הכנסה קבועה ויציבה על ההשקעה שלנו.

אופיר, 58

באר שבע

אני פנסיונר וצברתי סכום כסף מכובד לאחר הפרישה. כעת רציתי לעזור לאחד הילדים שלי בתחילת דרכו. באמצעות מוג'ו פורטוגל רכשתי דירה המיועדת להשכרה. מוג'ו פורטוגל הסבירו לנו את כל שלבי התהליך, ריהטו את הדירה לאחר הקניה וטיפלו בהשכרה. אני מרוצה מאוד מהתהליך.

ניל, 42

תל אביב

אני פרילנס שחלק גדול מהזמן לא נמצא בארץ. צברתי הון עצמי לא מבוטל ורציתי לבצע השקעה טובה שתניב לי סכום כסף יפה ברמה החודשית וגם תראה עליית ערך עם הזמן. באמצעות מוג'ו פורטוגל רכשתי דירה מהממת בשכונת אלפאמה בליסבון, המושכרת לטווחים קצרים ומראה רווחים יפים כפי שציפיתי. הרכישה באמצעות מוג'ו פורטוגל הייתה המהלך הנכון עבורי, מאחר ואני עסוק מאוד ולא היה לי זמן להשקיע בנסיעות חוזרות לחו"ל ובתקשורת עם נותני השירותים השונים. מוג'ו פורטוגל ביצעו את הכל, מא' ועד ת' וחסכו לי זמן יקר.

דניאל, 38

רמת גן

אני מרוויח יפה מאוד וצברתי כ 300 אלף ₪ הון עצמי, אבל לא הרגשתי שבארץ יש לי מה לעשות עם הסכום הזה, בטוח לא באיזורים שאני מאמין בהם (בעיקר איזור המרכז), כשפניתי למוג'ו פורטוגל חששתי מאוד מרכישת נכס בחו"ל, אך התרשמתי מאוד מרמת הידע והמקצוענות שלהם והחלטתי ללכת על זה. היום, שנה אחרי, עם דירה במרכז ליסבון המניבה לי הכנסה פסיבית של 1500 יורו בחודש, אני בהחלט יכול להגיד שזה היה המהלך הנכון. סה"כ כל התהליך דרש ביקור של יומיים בפורטוגל כדי לראות נכסים בליווי אישי של מוג'ו פורטוגל, כאשר לאחר מכן כל המשך הטיפול התבצע על ידם.

התקשרו עכשיו

מעניין? נשמח לספר לכם עוד